مشاوره خرید کولر گازی

اسپليت اینورتر بانه

اسپليت اینورتر بانه

اسپليت اینورتر بانه::کولر های گازی معمولا از نظر کارکرد به دو نوع تقسیم می شوند.

کولر هایی که با دور ثابت کار می کنندو کولر هایی که با دور متغیر کار می کنند.

کولر هایی که با دور متغیر کار می کنند در واقع همان اسپليت های اینورتر نامیده می شوند.

کولر گازی هایی که عملکرد آن ها از طریق دور ثابت انجام می شود به دلیل این مسئله که عملیات منظم شدن دما توسط خاموش و روشن شدن وسیله ای به نام کمپرسور که درون موتور کولر قرار دارد تنظیم می شود باعث مصرف شدن بیش از حد انرژی برق می شوند.

جدیدا کولرهای گازی اینورتر وارد بازار شده اند که این کولر ها بر خلاف کولر گازی های معمولی انرژی برق را کمتر مصرف می کنند به این طریق که در این کولر ها دیگر منظم شدن دما توسط خاموش و روشن شدن مکرر کمپرسور انجام نمی شود بلکه از طریق تغییر دادن دور های درون کمپرسور از روشن و خاموش شدن مکرر کمپرسور برای تنظیم شدن دما جلوگیری می کند و همین مسئله تاثیر بسیار زیادی در بهینه سازی مصرف انرژی دارد.

با توجه به این موضوع که کولرهای گازی دارای معایبی از قبیل مصرف بالای انرژی بودند این مدل های وارد بازار شدند تا بسیاری از معایب کولرهای سابق را کاهش دهند.

این کولرها که مصرف انرژی پایینی دارند و همچنین تمامی مزیت های کولرگازی را نیز به همراه داند یک گزینه ی مناسب برای خرید و استفاده می باشند و به شما این امکان را می دهند که یک هوای دل انگیز و مطلوب را در منزل و یا اداره ی خود داشته باشید و تجربه کنید.

اسپیلت ینورتر بانه می تواند بهترین گزینه برای خرید باشد که علاوه بر بالا بودن امکانات آن برای استفاده دارای قینت های مناسبی نیز می باشد.

اسپلیت اینورتر علاوه ب اینکه جای کمی را اشغال می کند در اشکال زیبا و بسیار شیکی نیز تولید می شود که می تواند در محل مسکونی و یا کاری شما قرار گیرد.

این کولرها امکان سرمایشی و گرمایشی بسیار بسیار مناسب و با کیفیتی دارند و می توانند بهترین گزینه برای استفاده ی شما در گرمای تابستان و سرمای زمستان باشند تا شما در این فصول با راحتی تمام و با آرامش و آسایش تمام اوقات بگذرانید.

کولر های گازی در نوع های مختلف زمینی و دیواری تولید می شوند و متناسب با انواع مکان ها می باشد. این کولر ها قابلیت های بسیار مناسبی برای محیط دارند.مثلا این که در کوتاه ترین زمان دمای هوا را تنظیم می کنند.و رطوبت آن را می گیرند.

این کولر ها هم دارای سیستم خنک کننده می باشند و هم سیستم گرم کننده.

از معتبرترین شرکت های ارائه کننده ی این کولر ها به صورت عمده شرکت بانه کولر می باشد.

این شرکت کولرهای گازی با کیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد و با ارائه ی محصول با کیفیت توانسته است که جایگاه خوبی در بین مشتریان پیدا کند.

شما می توانید بهترین کولر های گازی را با مناسب ترین قیمت ها از شرکت بانه کولر بخواهید.

این شرکت ارائه دهنده ی بهترین و با کیفیت ترین کولرگازی و اسپلیت اینورتر بانه می باشد و آن ها را با قیمت های بسیار مناسبی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و مهمتر از همه اینکه کلیه ی عملیات مربوط به نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش را نیز برای مشتریان خود در نظر می گیرد.

خرید کولر گازی از بانه