مشاوره خرید کولر گازی

انواع کولر های گازی

انواع کولر های گازی

موارد استفاده انواع کولر های گازی در مکان های مختلف:

کولر های گازی به جهت استفاده راحت تر بیشتر مورد مصرف اداره ها و مکان های عمومی پر رفت و آمد است. انواع کولر های گازی در منازل و سازمان ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.  کولر های گازی با قدرت خنک کننده قوی و مصرف انرژی پایین در بیمارستان ها و مجتمع های بزرگ که نیاز به سیستم های قوی دارند کاربرد فراوان دارد.

از سیر تکاملی کولر های گازی خبر دارید؟

کولر های گازی معمولی که در ابتدا تولید شد در منازل و اداره جات و مکان های عمومی استفاده می شد این نوع از کولر ها با توجه به کارآیی بالای که داشت فضای بیشتری از فضای قرار گرفته در ان را خنک می کرد. با توجه به سیستم خنک کننده قوی که کولر های گازی نسبت به کولر های آبی داشت وسعت استفاده از کولر های گازی به یکباره افزایش پیدا کرد و مردم از این نسل از کولر ها استقبال بیشتری را کردند.

با رشد استقبال از کولر های گازی ، انواع و مدل های مختلفی از کولر های گازی روانه بازار شدند. شما امروزه شاهد کولر های گازی از نوع زمینی و دیواری را در فروشگاه ها و منازل  هستید.

پس از یک دوره نسل جدیدتری از کولر ها نیز به بازار عرضه شد و که این نوع از کوار ها که به کولر های اسپلیت اینورتر بانه معروف هستند مصرف کمتری از برق را نسبت به کولر های گازی معمولی دارند.

در حال حاضر انواع کولر های گازی با پیک مصرفی مختلف برق به بازار آمده اند.بهترین گزینه برای خرید کولر گازی از بانه شرکت بانه کولر بهترین گزینه انتخابی است.