مقالات

درباره بانه کولرز

درباره شرکت تهویه بانه کولرز

شرکت تهویه بانه کولرز در ابتدا به عنوان شرکتی کوچک کار خود را با واردات لوازم تهویه مطبوع از کردستان عراق اغاز نمود و با گرفتن سفارشات خرید کار واردات کولر گازی را از شهرهای اربیل و سلیمانیه بر عهده داشت.

در ابتدا بیشتر محصولات محصولات وارداتی کولرهای گازی دو تکه یا در اصطلاح اسپلیت را شامل میشود و تنها دو مارک مشهور این لوازم اعم از اجنرال و ال جی در دستور کار بود.

با پیشرفت تکنولوژی و رقابت در بازار لوازم تهویه مطبوع بیشتر مارک های جهان که پیشتر اسمی از انان مطرح نبود قدم به عرصه رقابت گذاشتند و به طبع دامنه واردات لوازم تهویه نیز گسترده تر گردی.

اکنون بخش واردات شرکت تهویه بانه کولرز تمامی برند های با کیفیت جهان را شامل میگردد.

طیف گسترده کولرهای گازی شامل مارک های اجنرال-ال جی-سامسونگ-بوش- وایت وستینگ هاوس-جنرال الکتریک-میتسوبیشی-توشیبا-هیتاچی-دوو-کریر-هایر- و.. میگردد.

جدا از بحث واردات کولرگازی شرکت تهویه بانه کولرز در زمینه واردات قطعات لوازم تهویه مطبوع نیز فعالیت دارد.

بیش از 30 قلم از قطعات حیاتی مارک های مشهور کولر گازی جزو واردات این شرکت میباشد که بیشترین انان را کمپرسور-شبکه پرتاب باد-لوله های رفت برگشت-رویه پنل-گاز فریون-برد اینورتر و … تشکیل میدهند.

خارج از قطعات یاد شده شرکت تهویه بانه کولرز سفارشات قطعات کمیاب اسپلیت های دو تکه و ایستاده را نیز در دستور عمل دارد.

شرکت تهویه بانه کولرز از سال 1387 زمینه فروش کولرگازی و اسپلیت را به طیف فعالیت های خود افزوده است.

این شرکت دارای دو دفتر مرکزی فروش در بانه و شهر سلیمانیه عراق میباشد همچنین دارای دو فروشگاه خرید حضوری در بانه است که به مشتریان به صورت حضوری مشاوره خرید میدهند.

به دلیل موقعیت جغرافیایی شهر بانه و مشکلات جاده ای کولر های گازی به واسطه حجم بزرگ لوازم شرکت تهویه بانه کولرز به صورت تلفنی نیز اقدام به فروش کولر های گازی کرده است به گونه ای که مشتری با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت به نشانی www.banehcoolers.com میتواند ضمن انتخاب کولر مورد نظر خود از بین بیش از 800 مدل ارایه شده اقدام به خرید تلفنی نماید.

اسانترین روش خرید از بانه بدون شک خرید اینترنتی میباشد.

مشتریان با انتخاب جنس مورد نظر و دریافت مشاوره  خرید از مهندسین تاسیساتی این شرکت میتوانند اقدام به خرید نمایند و کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران درب منزل تحویل بگیرند.

شرکت تهویه بانه کولرز دارای 700 نماینده فعال خدمات پس از فروش میباشد که تمام شهرهای کوچک و بزرگ ایران را در بر گرفته است و کار نصب دستگاه را به صورت کاملا رایگان انجام میدهند.

شرایط خدمات پس از فروش و توضیحات بیشتر در زمینه خرید را میتوانید در بخش مشاوره خرید سایت مطالعه بفرمایید.

ادرس اینترنتی شرکت تهویه بانه کولرز: www.banehcoolers.com

ادرس خرید حضوری بانه کولرز: بانه/میدان ازادی/کوچه پاساژ عزیزی و طنین پلاک 19

شعبه دوم خرید: بانه/بلوار شهرداری کوچه پاساژ خسروی پلاک 7

شماره دفتر مرکزی: 08734219214

شماره های مشاوره خرید تلفنی:  

09183753655

09101453613

09185360096

09399793833