مشاوره خرید کولر گازی, مقالات

شیوه معامله و خرید از بانه کولرز

شیوه معامله و خرید از بانه کولرز

  1. چگونه میتوانم از بانه کولرز خرید کنم؟

بسیاری از افراد با چگونگی خرید و معامله انلاین اشنایی چندانی ندارند در این بخش برای شما توضیح خواهیم داد که شیوه خرید کولرگازی و اسپلیت از ما چگونه است و چگونه میتوانید به ما اعتماد کنید.

چنانچه مشتری به صورت حضوری در بانه به یکی از شعبه های بانه کولرز مراجعه نماید میتواند با انتخاب مدل مورد نظر خرید خود را انجام دهد

اما در اینجا روی صحبت با ان دسته از مشتریان میباشد که میخواهند به صورت تلفنی از ما خرید نمایند و کالا را درب منزل تحویل بگیرند.

مشتری با تماس با شماره های درج شده مستقیما به مشاورین و فروشنده های اصلی در ارتباط میباشد.

برای نخستین بار فروشنده اسم و مدل مورد نظر را از شما میپرسد چنانچه مشتری از قبل مدلی را مورد نظر داشته باشد در مورد همان سری و مدل های جدید مشابه برای او توضیحاتی داده میشود اما اگر مدل خاصی مورد نظرش نباشد خود بهترین مدل های با رنج های متفاوت قیمت را متناسب با اقلیم و محل زندگی به وی پیشنهاد میدهیم .

بسیاری از مشتری ها به اشتباه بر اساس مارک و شرکت تصمیم به انتخاب جنس میگیرند که در مورد بسیاری از کالاها صادق میباشد اما در مورد کولرگازی اشتباهی بزرگ میباشد زیرا کولرهای گازی میبایست حتما متناسب با اب و هوا محل سکونت انتخاب گردد و عدم توجه به این نکته باعث هدر رفتن پول و وقت شما میگردد این مسئله بسیار حائز اهمیت میباشت که شما در شرایطی که بهترین مدل کولرگازی را هم انتخاب نمایید اگر با شرایط اقلیمی شما متناسب نباشد خرید شما به شدت ناموفق خواهد بود.

به همین جهت سعی ما در این است با در نظر گرفتن توان مالی شما و صرفه اقتصادی مدلی را به شما پیشنهاد دهیم که مناسب اب و هوای محل زندگیتان باشد و سعی کنید در هنگام مشاوره خرید روی این نکته بسیار تاکید کنید.

  • مرحله پس از مشاوره و انتخاب کولرگازی

پس از انتخاب دستگاه و انجام معامله در مورد قیمت و توافق در این باره فروشنده از شما میپرسد که بهترین زمان برای دریافت کالای خریداری شده برای شما چه زمانی است و بر این اساس دستگاه را در لیست ارسالی ها قرار میدهد.

سپس از شما ادرس محل سکونت و شماره شخص یا اشخاصی که قرار است کالا را تحویل بگیرند پرسیده میشود و شما پس از تکمیل فرم های مربوطه یک کد رهگیری جهت نصب و گارانتی از فروشند دریافت خواهید کرد.

شما مشتری گرامی خرید خود را انجام داده اید و بر اساس مدت زمانی که پیشتر با فروشنده توافق کرده اید کالای خود را درب منزل در سراسر ایران تحویل خواهید گرفت .

پس از دریافت دستگاه در زمان مقرر از باربر با چک کردن کالا از سلامت ظاهری ان اطمینان حاصل کنید و در صورت وجود مشکلاتی از قبیل شکستگی/خراش های عمیق/فرورفتگی/رنگ رفتگی و … از دریافت کالا امتناع کنید و فروشنده را در جریان بگذارید- هرچند که بسیار به ندرت پیش خواهد امد اما در صورت بروز چنین مشکلی فروشنده موظف است کالا را تعویض نماید و مشکل را حل کند.

شما پس از دریافت کالا و اطمینان از سلامت ظاهری دستگاه هزینه توافق شده با فروشنده را به باربر عودت خواهید کرد.

  • پس از تحویل گرفتن کولرگازی قدم بعدی برای مشتری چیست؟

پس از تحویل گرفتن کولرگازی و پرداخت هزینه کارتی تحت عنوان ضمانتنامه از طرف باربر دریافت خواهید کرد

کارت گارانتی در اساس دارای سه بخش میباشد که بخشی از ان را فروشنده قبل از ارسال جدا مینماید و دو بخش مابقی را به همراه دستگاه ارسال خواهد کرد ¸ حال بر روی کارت گارانتی شماره های دفتر نمایندگی اصلی ذکر شده شما در ساعات ادارای با شماره های درج شده بر روی کارت تماس خواهید گرفت و کد رهگیری که پیشتر از طرف فروشنده دریافت کرده اید را برای شرکت گارانتی دهنده قرائت خواهید کرد.

شرکت پس از استعلام از کد رهگیری و اصالت هویت خرید در صورتی که ساکن شهرستان باشید شما را به نمایندگی شهرتان ارجاع خواهد داد و در صورتی که ساکن پایتخت باشید نصب دستگاه شما را ثبت خواهد نمود.

حال فرض را بر این میگیریم که شما ساکن شهرستان هستید ¸ هیچ فرقی ندارد دفتر مرکزی پس از ارجاع دادن شما به نمایندگی شهرتان به شما اسم و ادرس و شماره های تماس دفتر شهرتان را میدهد. شما با تماس با شماره های دریافتی به یکی از نمایندگان ما در سراسر ایران وصل خواهید شد.

نماینده محل زندگیتان از شما اسم /کد رهگیری/و ادرس دقیق محل نصب دستگاه را خواهد پرسید و پس از تکمیل مشخصات شما را به صورت سهمیه ای به یکی از تکنسین ها و نصاب ها ارجاع میدهد و نهایتا پس از گذشت یک تا دو روز کاری با شما تماس میگیرند و دستگاه را نصب خواهند کرد.

  • توجه : نصب دستگاه در شرایط تکمیل مراحل توضیح داده شده کاملا رایگان میباشد.

با اطمینان خرید کنید

 

چنانچه میخواهید توضیحات بیشتری درباره خرید از بانه کولرز بدانید میتوانید 24 ساعته با شماره های زیر در تماس باشید.

09101453613

09399793833

09185360096

محمدزاده/بانه