مقالات

قیمت اسپلیت اینورتر

قیمت اسپلیت اینورتر

قیمت اسپلیت اینورتر::با توجه به این مسئله که امروزه استفاده ی مکرر از کولر های آبی دارای عوارض شناخته شده و بودن در معرض باد این کولرها نیز باعث خستگی و همچنین خواب آلودگی و در بعضی افراد باعث درد انواع قسمت های بدن می باشد.

و همچنین در مراکز و شرکت های بزرگ و یا خانه های بزرگ کولر های آبی این قابلیت را نداشتند که تمامی فضا را خنک کنند.به همین علت تمایل افراد و همچنین مراکز بزرگ به سمت خرید کولر های گازی برای شرکت ها و خانه های خود بیشتر شد.

کولر های گازی با قابلیت های خوبی که داشتند جایگاه بسیار خوبی در بین مردم پیدا کردند.این کولر ها علاوه بر این که رطوبت هوا را گرفته هوا را بسیار خنک کرده  این قابلیت را دارند که باد خنک را کاملا در فضا پخش کنند.اگر ساعت ها نیز در مقابل این کولر ها قرار بگیرید به هیچ وجه دچار خستگی نمی شوید وهمچنین و عضلات بدنتان درد نخواهد گرفت.

اما کولر های گازی دارای اشکالاتی نیز بودن و این اشکالات اشکالاتی از قبیل مصرف زیاد برق می باشند.به این ترتیب اسپلیت های اینورتر وارد بازار شدند.

این اسپلیت ها با توجه به این که توسط فناوری دور متغیر کار می کنند باعث می شوند که علاوه بر خنک تر شدن باد همچنین دور موتور کمتر باشد و نیز مصرف برق نیز کمتر باشد.

این اسپلیت ها که جدیدا وارد بازار شده اند بسیارمورد توجه قرارگرفته اند.همچنین این کولر ها نیز با توجه به کارایی و کیفیت بالایی که دارند دارای قیمت های مناسبی نیز هستند.

قیمت این اسپلیت ها نیز با توجه به کارایی و نوع و مارک این اسپلیت ها می باشد.

یکی از شرکت های ارائه کننده ی این اسپلیت ها شرکت بانه کولر می باشد.این شرکت با تجربه ی بالا و سابقه ی خوبی که در زمینه ی کولر های گازی و اسپلیت دارد جزو بهترین ارائه کنندگان این اسپلیت ها می باشد.

این شرکت شرایط ویژه و منحصر به فردی برای مشتریانی که این اسپلیت ها را خریداری می کنند در نظز گرفته است.

این کولر ها با توجه به این که دارای کیفیت بالایی می باشند از قیمت های مناسبی نیز می باشند.

اسپليت اینورتر بانه | خرید کولر گازی از بانه