مقالات

مالکین بانه کولر

 

مالکین شرکت تهویه بانه کولر

مروری بر رزومه شرکت تهویه بانه کولر

 

شرکت تهویه بانه کولر تاسیس آن مربوط به سال 1385 است که با هدف واردات لوازم تهویه سرمایشی و گرمایشی روز دنیا پا به این عرصه گذاشته است .

تهویه بانه کولر همانطور که از اسم آن پیداست در شهر بانه (کردستان) واقع گردیده است و به جهت موقعیت مرزی بسیار نزدیک این شهر با عراق مکانی بسیار مناسب جهت تجارت و واردات است .

بانه کولر در ابتدا سال 1386 مسولیت فروش و واردات کولر گازی های چینی جنرال را بر عهده داشت و زیر مجموعه نمایندگی اربیل عراق به شمار میرفت و به طور خلاصه شعبه ای جهت فروش بیشتر نمایندگی جنرال عراق در خاک ایران بود.

در سال 1388 بانه کولر واردات لوازم تهویه مطبوع هیتاچی را شروع کرد و این برند ژاپنی آغازی بود جهت ارایه و واردات محصولات با کیفیت و همچنین مارک های شناخته شده جهانی .

استقبال فراوان از کولر گازی های هیتاچی شرکت بانه کولر را ترغیب به واردات برندی دیگر به نام گری کرد هرچند که قبل تر شرکت تهویه نیا نمایندگی رسمی این مارک چینی را دریافت کرده بود اما در حقیقت تهویه نیا تنها چند مدل پیش پا افتاده از محصولات گری را داشت و بازار ان روزهای ایران به شدت تشنه ی محصولات جدید GREE بود به همین جهت با ورود به سال 1390 واردات کولر های گازی گری در شرکت تهویه بانه کولر کلید خورد .

با گذشت چندین سال کم کم پای برندهای دیگری همچون ال جی اجنرال توشیبا و … نیز به محصولات وارداتی بانه کولر باز شد هر چند که همانند هیتاچی و گری تنوع مدل های زیادی نداشتند اما به لحاظ نیاز و رقابت بازار وجود همچین برندهایی جزو ملزومات صنف لوازم تهویه قلمداد میگردد.

 

  • محصولات بانه کولر

 

اکنون در سال جاری شرکت تهویه بانه کولر محصولاتی همانند اسپلیت های دیواری دو تکه -اسپلیت های چند پنله یا در اصطلاح مولتی پنل -کولر گازی های ایستاده -کولر گازی کاستی- داکت اسپلیت و کولر های پرتابل مینی را در لیست واردات خود دارد .

 

  • مالکین شرکت تهویه بانه کولر

 

بانه کولر به طور کامل در اختیار یک یا چند شخص نیست بلکه به جهت تعدد برندهای وارداتی مالکان زیادی دارد اما بیش از 60% حقوق مادی معنوی این کسب کار در اختیار برادران محمدزاده است .

 

  • بختیار محمدزاده

 

 بختیار محمدزاده متولد بانه -سن 29 سال – کد ملی 3840170052- کد اصناف 120052 تاجر و وارد کننده محصولات تهویه هیتاچی و گری به صورت نمایندگی تخصصی و همچنین وارد کننده محصولات ال جی – اجنرال توشیبا و . . . به صورت غیر تخصصی در بانه میباشد بختیار محمدزاده همچنین عضو شورای فرهنگی مرز نشینی و مسول سامان بخشی به حمل نقل مرزی در بخش بانه مریوان به عراق و بلعکس نیز میباشد .

 

  • بانه کولر کجاست ؟

 

وب سایت بانه کولر از سال 1391 در جهت ارایه خدمات و فروش غیر حضوری فعالیت خود را آغاز نموده است اما بسیار پیشتر به صورت سنتی در بانه دارای دفتر و حجره ی فروش میباشد.

آن دسته از مشتریان یا بازاریان که از نزدیک مایل به دیدن اجناس بانه کولر هستند ¸ روزهای غیر تعطیل از ساعت 8 الی 7 بعد ظهر در آدرس بانه میدان آزادی بلوار شهرداری کوچه پاساژ نور و صادقی ردیف چپ پلاک 2 میتوانند حضوری اقدام به معامله و کسب مشاوره نمایند لازم به ذکر است بانه کولر در اعیاد و تعطیلات رسمی کشور تعطیل میباشد اما از طریق تلفنی پاسخگوی مشتریان خواهد بود .

 

 

شماره ای تماس :

دفتر مرکزی : 08734219214

شماره ی مشاوران خرید :

  1. 09183753655

  2. 09185360096

  3. 09101453613

شماره ی مسولین باربری 

  1. 09124379200
  2. 09184398677

 

نوشته مالکین بانه کولر اولین بار در فروشگاه بانه کولرز-اسپليت اینورتر بانه|خرید کولر گازی از بانه|. پدیدار شد.