مقالات

نصب کولر گازی های 2019

نصب کولر گازی های 2019

نصب کولر گازی های 2019

نمونه های از نصب کولر گازی های 2019 میلادی در سراسر ایران

بر طبق عادت هر ساله مرجع تهویه بانه کولر،با پایان هر سال میلادی،لیستی از کولر گازی و اسپلیت های نصب شده در آن سال را جهت ارتباط برقرار کردن هر چه بیشتر مشتری،با مدل های مختلف،اشتراک گذاری میشود .

سال 2019 میلادی با تمام مشکلات و دردسر های عجیب و غریب همانند بالا پایین شدن نرخ ارز و به تبع قیمت ها،تحریم،عدم توانایی ثبت سفارش و کاهش هرچه بیشتر قدرت خرید مردم،و … به پایان رسید .

با این وجود سال 2019 برای مجموعه بانه کولر،سالی پر موفقیت و فروش بالا بود و به جهت عرضه برند های روز و باکیفیت بازخورد بسیار مثبت مصرف کننده را در پی داشت.

در سالی که گذشت رکوردی برای بانه کولر ثبت گردید،این رکورد میزان ناچیز 1% مرجوعی آنهم به جهت صدمات فیزیکی وارد آمده به دستگاه ها بوده که در مجموعه فروش و ارسال برای سراسر ایران،به نحوی اجتناب ناپذیر است .

در این نوشته قصد داریم نصب کولر گازی های 2019 را که شامل اسپلیت های دیواری،کولرگازی های ایستاده،داکت اسپلیت و کاستی میشود را با شما به اشتراک بگذاریم .

نمونه نصب های که خواهید دید همگی از طرف مشتریان و مصرف کنندگان سیستم های سرمایشی گرمایشی بانه کولر ارسال شده و اکثرا با گوشی موبایل گرفته شده است لذا بعضی از عکس ها از کیفیت پایینی برخوردار هستند .

عکس های که در زیر خواهید دید همه ی نصب کولر گازی های 2019 را شامل نمیشود بلکه تنها قسمت کوچکی میباشد که مشتریان وفادار،زحمت ارسال آن را کشیده اند،البته این نکته را میبایست در نظر داشت که بسیاری از اسپلیت ها و کولر های گازی فروخته شده در بانه کولر،در مکان های دولتی همانند مدارس،ادارات،دفاتر دانشگاهی،و.. نصب شده اند و امکان عکاسی بعد از نصب برای چنین مدل های فراهم نمیباشد .

گفتنیست بیشتر مدل های نصب شده مربوط به دو برند پر تقاضا ال جی و گری اینورتر هستند .

همانور که گفته نصب کولر گازی های 2019 تنها به عکس های فوق محدود نمیشود و در روز های آتی این مجموعه به واسطه ی قولی که از مشتریانی که هنوز موفق به ارسال عکس ها نشده اند گرفته ایم بسیار کامل تر خواهد شد.

همچنین یک سری از کولر های گازی که به ارگان های مختلف فروخته شده اند نیز به زودی در بروز رسانی جدید اعمال خواهیم کرد .

تمامی نصب کولر گازی های گازی 2019 که در آلبوم قرار گرفته اند دارای شناسنامه و تاریخ و ساعت دقیق نصب میباشند و کسانی که به هر نحوی سوالی در مورد مدل های نصب شده دارد میتواند از طریق شماره های درج شده و یا کانال های مختلف مانند تلگرام،انستاگرام ، واتسپ و غیره با ما در میان بگذارد .

در پایان از تمام کسانی که بر بانه کولر منت نهادند و به این مجموعه تهویه مطبوع اعتماد کرده اند تشکر میکنیم و امیدواریم توانسته باشیم جوابگو اعتماد آنان باشیم .

مطالب مرتبط