خرید کولرگازی ال جی

کولرهای ال جی اینورتر

مروری بر کولرهای ال جی اینورتر

کولر اسپلیت های ال جی ر بازار تهویه جهان حکم رانی میکنند و همواره یکی از بهترین پیشنهاد ها برای خرید کولر گازی بی شک برد ال جی میباش.

کولرگازی های ال جی امکاناتی در اختیار مصرف کننده قرار میدهند که پیشتر در هیچ مارک دیگری شاهد آن نبوده ایم و به طور کلی ال جی ها یک قدم از سایرین جلوتر هستند .

در بین لوازم تهویه ال جی ¸ اسپلیت های دارای سیستم اینورتر بسیار مورد توجه هستند به گونه ای که در سال 2018 میلادی 91% تولیدات کولرگازی الجی مربوط به اسپلیت های اینورتر میباشد.

شرکت ال جی الکترونیک کره در سال 2018 میلادی طیف گسترده ای از اسپلیت های اینورتر را روانه بازارهای جهانی کرده است و هر کدام از امکانات خاص خود بهره مند هستند .

بهترین کولرهای ال جی اینورتر کدام ها هستند ؟

ال جی آمپر کنترل – i-control ampere

اسپلیت اینورتر ال جی مدل کنترل آمپر در حال حاضر پیشرفته ترین کولرگازی ال جی میباشد این کولر دارای سیستم کنترل دستی میزان مصرف برق میباشد به گونه ای که افت ولتاژ برق شهری را میتوان با پایین آوردن آمپر مصرفی جبران نمود از دیگر امکانات امپر کنترل وجود سیستم wifi میباشد که به وسیله اپلیکیشن smart ThinQ و نصب بر روی گوشی موبایل میتوان از هرجای دنیا کولرگازی را کنترل کرد امکان دیگر این کولرگازی سیستم ایونایزر میباشد که با تولید یون غبار و الودگی های محیط را جذب میکند این کولر دارای گاز R410A و کمپرسور T3 با تحمل گرمای 65 میباشد .

ال جی ارت کول پلاس _ Art cool plus

ال جی ارت کول از سال 2008 درحال تولید است اما مدل 2018 ان بسیار پیشرفته و با نسل های قدیم تفاوت ها دارد به طور مثال سیستم وایفای به این کولر اضافه شده است و از سیستم آیونایزر پلاسمستر بهره میبرد از نظر طراحی نیز کاملا با قالب های 2018 مطابقت دارد و جلوه ای بسیار زیبا دارد گاز خنک کننده ال جی ارت کول اینورتر R410 A میباشد و از وجود کمپرسور هرمتیک T3 با 66 درجه تحل گرما بهره میبرد .

ال جی اسمارت کول _ Smart Cool

کولرگازی الجی مدل اسمارت کول 2018 جزو بی نظیرترین مدل های این کمپانی میباشد اسمارت کول دارای موتور هرمتیک تقویت شده t3 با مبرد R410a میباشد این کولر به جهت پرتاب باد بسیار زیاد معروف است به گونه ای که در ظرفیت 27000 قادر به پرتاب باد 23 متر محدوده ای است < اسمارت کول 2018 مجهز به برد الکترونیکی smart inverter است که قادر به کاهش مصرف برق تا بیش از 75% است .

ال جی دوال کول-DUAL cool

کولر گازی ال جی مدل دوال کول که از سال 2016 عرضه شده است به جهت فروش بالا در سال 2018 نیز بروزرسانی شده است و سری us آن با تغیراتی مختصر و مفید همچنان رقیبی جدی برای سایر برندها است > کولر ال جی دوال کول دارای برد الکترونیکی dual inverter بهینه شده است همچنین این کولر از کمپرسور تروپیکال t3 با گاز r410a بهره میبرد از دیگر امکانات ال جی دوال کول میتوان به سیستم عیب یابی هوشمند با گوشی موبایل ¸ ایکون save energi جهت کنترل دستی مصرف برق و وجود 4 فیلتر کاتالیزور تصفیه هوا نام برد . 

ال جی گلد پلاس – GOLD plus

کولرگازی الجی مدل گلد پلاس در رده ی اسپلیت های اینورتر 2018 از همه پایینتر است انهم به جهت حذف بعضی از آپشن های غیر ضروری مانند سیستم وایفای و اسمارت دیاگ یا سیستم کنترل آمپر و غیره اما از نظر قدرت موتور با مدلی مانند آمپر کنترل هیچ تفاوتی ندارد  گلد پلاس از موتور روتاری حاره ای t3 با 65 درجه تحمل گرما و گاز مبرد R410 A بهره میبرد این اسپلیت مجهز به پیشرفته ترین برد کاهش دهنده مصرف برق یا Smart Inverter است که قادر به کاهش مصرف برق تا 70% به گفته خود شرکت ال جی میباشد.

این بود مختصری بر جدیدترین و پیشرفته ترین کولرهای گازی اینورتر ال جی در سال 2018 میلادی .

جمع آوری اطلاعات توسط کارشناسان تهویه بانه کولر صورت گرفته است به همین جهت کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف عرف و دارای پیگرد قانونی میباشد . ®©

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپلیت های اینورتر ال جی هواره میتوانید با شماره های درج گردیده در تماس باشید و جهت مشاهده کاتالوگ به تفیک میتوانید وارد صفحه محصولات ال جی در وب سایت یا از طریق کانال تلگرام بانه کولر اقدام فرمایید .

 

08734219214

09183753655

09185360096

09101453613

آدرس کانال تلگرام بانه کولر

telegram.me/banehcoolers

آدر س دفتر بانه کولر

بانه – بلوار شهرداری – کوچه پاساژ نور و صادقی – پلاک 2 – محمدزاده