خرید کولرگازی ال جی

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی ال جی 2020

توجه : مدل های ذکر شده در زیر محدود به ماه 4 یا آوریل میلادی هستند و امکان دارد در ماه های آتی میلادی مدل های بیشتر نیز به محصولات ال جی الحاق شوند .

ال جی الکترونیک شرکتی چند ملیتی خوشه ای کره ای میباشد که در سال 1977 در سئول تاسیس گردیده و هم اکنون بیش از 85000 پرسنل به صورت مستقیم در این کمپانی مشغول به کار هستند .

طیف محصولات ال جی بسیار گسترده میباشد و به طور کلی این کمپانی کره ای بر روی بیشتر صنایع مورد نیاز بشر مدرن،سایه انداخته است .

ال جی کار خود را با شعاری ساده مبنی بر ساخت وسایل با کیفیت و در عین حال قیمتی ارزان که همگان قادر به خرید ان باشند،شروع نمود و تا هم اکنون نیز همواره سعی در رقابتی بودن قیمت ها داشته است .

از معروفترین تولیدات کمپانی ال جی میتوان از نمایشگر های خانگی و تجاری،گوشی موبایل،سیستم های صوتی و لوازم جانبی،انواع لوازم خانگی،و همچنین سیستم های تهویه مطبوع،نام برد .

بخش سیستم های تهویه مطبوع ال جی که زیر مجموعه صنایع سنگین این کمپانی میباشد جزو پر رونق ترین و سود آور ترین شاخه های ال جی الکترونیک قلمداد میشود .

بخش تهویه ال جی انواع کولر گازی های دیواری (اسپلیت) کولر گازی ایستاده ، داکت اسپلیت،کولر های کاستی،اسپلیت های چند پنل موسوم به مولتی پنل،و همچنین سیبستم های سرمایش مرکزی همانند چیلر و vrf و … را شامل میشود .

ال جی هر ساله طیف گسترده ای از سیستم های سرمایشی گرمایشی مختلف را روانه بازار های جهانی میکند که از لحاظ فناوری و کیفیت از نسل پیشین خود سبقت گرفته اند .

مدل های مختلف کولر گازی ال جی 2020 بر خلاف سال های قبل به خاطر اپیدمی ویروس کرونا قدری با تاخیر به بازار های جهانی عرضه گردید.

با کاهش همه گیری ویروس کرونا و از ماه آوریل (April) بخش بزرگی از تولیدات تهویه مطبوع ال جی به صورت یکجا به بازار های جهانی عرضه گردید .

تغییرات مدل های کولر گازی ال جی 2020 شامل چه مواردی میشود؟ 

از سال 2016 میلادی کانسپ و شکل ظاهری کولر های گازی الجی ثایت و بدون تغییر مانده و اصولا عمده تغییرات شامل رفع مشکلات فنی نسل های پیشین و اضافه کردن آپشن های روز بوده است .

در در طراحی سیستم های کولر گازی ال جی 2020 همان زبان طراحی نسل های قبل ادامه یافته و ال جی به وفور سعی در اضافه کردن امکانات روز و هوشمند سازی سیستم ها داشته است.

ال جی سعی دارد کولر اسپلیت های خود را مدرن، و به هوش مصنوعی تجهیز کند به طوری که خود دستگاه به طور خودکار صفر تا صد عملیات تهویه محیط را با کمترین دخالت انسان انجام دهد .

یکی دیگر از بروز رسانی های اعمال شده روی کولر های گازی ال جی مدل 2020 مربوط به مکانیزم اینورتر و صرفه جویی هرچه بیشتر در مصرف برق است .

در مدل های 2020 ،مدار های اسمارت اینورتر به وفور به کار گرفته شده است و عملا همه ی سیستم های تهویه مطبوع ال جی به نحوی توسط این سیستم هوشمند سازی شده اند .

مدار SMART INVERTER بر خلاف نسل های پیشین اینورتر ها،فراتر از تبدیل جریان کار میکند و عملا کنترل بیشتر قسمت های کولر گازی را به صورتی هوشمند بر عهده دارد .

یکی دیگر از تغییراتی که در سری های مختلف کولر گازی ال جی 2020 به چشم میخورد استفاده از سیستم تصفیه هوا هوشمند پاریفاینگ است .

سیستم پاریفای دقیقا همانند آیونایزر در مدل های پیشین عمل میکند با این تفاوت که به صورت هوشمند اقدام به پاکسازی فضا از غبار و آلودگی های محیطی میکند .

برد اینورتر کولر گازی ال جی

مدار هوشمند کولر گازی ال جی 2020

اسپلیت های دیواری ال جی مدل 2020 کدامند ؟

معروف ترین دستگاه های سرمایشی گرمایشی ال جی، اسپلیت های دیواری موسوم به Wall Mounted هستند که به جهت سهولت نصب و قیمت معقول و همچنین کاربری ساده،بیشتر از سایرین مورد توجه هستند .

1 _ اسپلیت ال جی مدل پاریفاینگ (purifying)

جدیدترین نسل کولر گازی ال جی 2020 دیواری مدل پاریفاینگ اینورتر است .

پاریفاینگ سیستم تصفیه کننده محیط هوشمند است که برای نخستین بار از ان رونمایی شده است به جهت پیشرفته و تاثیرگذار بودن این آپشن،اسپلیت با همان مضمون نام گذاری شده است .

اسپلیت ال جی جدید مجهز به موتور هرمتیکال یا twin compressor میباشد که جدیدترین نسل کمپرسور ها قلمداد میشود.

گاز برودتی سری پاریفاینگ،مبرد نوین R 32 است اما در خاورمیانه با همان مبرد R 410 A عرضه گردیده شده است .

کولر گازی ال جی 2020 مدل پاریفاینگ مجهز به مدار پیشرفته Smart Inverter بهینه شده با صرفه جویی 75% است .

از آپشن های کاربردی ال جی اینورتر جدید میتوان به سیستم کنترل از راه دور wifi و همچنین مکانیزم تنظیم وات مصرفی اشاره کرد .

کولر گازی ال جی 2020

نمونه نصب شده ال جی پاریفاینگ

هولوگرام اصالت کولر گازی ال جی

هولوگرام اصالت کولر گازی ال جی پاریفاینگ

2 _ اسپلیت ال جی مدل امپر کنترل اینورتر (ایکنترل)

آمپر کنترل یکی دیگر از مدل های ال جی سری جدید است که دو نسل پیشین آن در سال های 2018 و 2019 عرضه گردیده و به جهت فروش بسیار بالا به طور مجدد با اندکی تغیر،روی خط تولید 2020 رفته است .

ایکنترل همان سیستم تنظیم آمپر مصرفی است که کاربر را قادر میسازد مصرف برق اسپلیت خود را در سه حالت 8∼6∼4 آمپر تنظیم و قفل کند .

کولر گازی ال جی 2020 سری امپر کنترل از سیستم تصفیه محیط هوشمند پاریفای بهره میبرد به گونه ای که سیستم آیونایزر پیشین، از حالت دستی خارج و به صورت هوشمند و مکانیزه ،کنترل میشود .

کمپرسور کولر گازی ال جی مدل امپر کنترل،همان موتور هرمتیک نسل پیشین با بهینه سازی های مختصر در مصرف برق و صدای خروجی میباشد و از مبرد R 410A نیز بهره مند است .

سیستم وای فای و عیب یابی هوشمند نیز همانند سری پیشین،بخش ثابت آپشن های دستگاه را تشکیل داده اند .

مدار اینورتر کولر گازی ال جی مدل امپر کنترل از نوع Dual Inverter بهینه شده است .

کولر گازی ال جی 2020

نمونه نصب شده ال جی امپر کنترل

کولرگازی ال جی ایکنترل

اسپلیت ال جی ایکنترل اینورتر

3- اسپلیت ال جی سری آیونایزر پلاس

اسپلیت دیواری دو تکه دیگر ال جی مدل اسمارت آیونایزر پلاس است که نسل پیشین آن در سال 2016 میلادی تولید شده بود و هم اکنون سری 2020 روی خط تولید رفته است .

آیونایزر پلاس از لحاظ آپشنی همانند بقیه مجهز به سیستم وای فای ،آیونایزر،عیب یابی هوشمند،تنظیم مصرف برق و .. است.

کمپرسور نسل جدید نیز همانند سایر مدل های بروز ال جی از نوع Hermetic انتخاب شده است .

گاز مبرد سری اسمارت 2020 مبرد R32 نوین است .

رادیاتور کولر گازی ال جی 2020 مدل اسمارت بهینه سازی شده و علاوه بر خاصیت زنگ بودن در مقابل اکسید شدن در مقابل گوگرد نیز مقاومت دارد .

صدای خروجی پنل با طراحی جدید بولیور کاملا بی صدا و سایلنت شده و عملا این دستگاه جهت نصب در مکان های که نیاز به آرامش و سکوت دارد،گزینه ای مطلوب قلمداد میشود .

کولر گازی ال جی 2020

نمونه نصب شده ال جی اسمارت

داکت اسپلیت ال جی مدل 2020

یکی دیگر از معروفترین سیستم های تهویه مطبوع ال جی داکت های این کمپانی هستند که به جهت قابلیت پارتیشن بندی و همچنین راندمان برودتی و حراتی مناسب،در بین انبوه سازان و مصرف کنندگان، محبوبیت فراوانی دارند .

ال جی در سال 2020 میلادی اقدام به بروز رسانی و آپگرید سری جدید داکت اسپلیت پرمیوم کرده است .

داکت اسپلیت ال جی مدل پرمیوم از کمپرسور دو رتوره حاره ای با قابلیت تحمل ضریب گرمای بیش از 66 درجه سلسیوس بهره میبرد .

گاز برودتی کمپرسور داکت ال جی، مبرد R410A است .

سری جدید داکت اسپلیت ال جی از سیستم پیشرفته اسمارت اینورتر بهره میبرد،این سیستم قادر است مصرف برق دستگاه را تا بیش از 65% بهبود ببخشد .

داکت اسپلیت ال جی اینورتر 2020 از ظرفیت 24000 الی 42000 به صورت تک فاز و تا 60000 در حالت سه فاز ، عرضه جهانی شده است .

کولر گازی ال جی 2020

هواساز داکت اسپلیت ال جی

کولر گازی ال جی 2020 تیپ ایستاده 

کولر گازی های ایستاده معمولا در مکان های بزرگ یک پارچه همانند بانک ها،لابی هتل ها،سوپرمارکت،سالن تجمعات و… کاربرد فراوان دارد.

ال جی در زمینه تولید کولر گازی های ایستاده نیز صاحب سبک است به طوریکه امکانات و آپشن های که روی نسل های مختلف کولر ایستاده ها نصب شده تا کنون روی هیچ سیستم دیگری دیده نشده است .

کمپانی ال جی الکترونیک در سال 2020 میلادی سری AF را به بازار تهویه معرفی کرده است .

سری AF از 24000 شروع و تا 50000 بی تی یو ادامه دارد و در دو حالت تک فاز 1∼N و سه فاز  N∼ 3 تولید شده است .

کمپرسور کولر ایستاده ال جی از نوع روتاری تروپیکال T3 با تحمل گرمای بیش از 65º سانتیگراد انتخاب شده و از مبرد R 410A نیز بهره میبرد .

دمپر های چرخشی کولرگازی ایستاده ال جی 2020 چهار جهته اتومات هستند .

سری AF نیز مانند مدل 2019 از مدار اسمارت اینورتر بهیننه شده با قابلیت صرفه جویی 73 % استفاده میکند .

فناوری جدید لرزشگیر موتور یکی از قابلیت های اضافه شده به نسل جدید کولر گازی ایستاده الجی است که سبب جذب حداکثری لرزش موتور و به تبع کاهش صدای خروجی دستگاه میشود .

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی ایستاده ال جی

برد اینورتر کولر گازی ایستاده

مدار اینورتر کولر گازی ایستاده

کولر گازی ال جی 2020 تیپ کاستی

کولر گازی کاستی یکی دیگر از تولیدات تهویه مطبوع ال جی است که میتوان از موتور کندانسورش انشعاب گیری کرد،این تیپ از کولر ها در داخل سقف جایگزاری میشوند .

کولر گازی کستی یا کاستی (Cassetti) معمولا استفاده تجاری دارند و در فروشگاه ها و مکان های اداری و یا بانک ها داخل سقف کاذب تعبیه میشوند.

کولر گازی کاستی ال جی سری کامفورت اینورتر، نخستین مدل معرفی شده در سال 2020 میلادی است .

موتور کولر گازی کاستی ال جی از نوع روتاری تروپیکال T3 با قدرت تحمل گرمای 58 درجه سلسیوس است .

سری کامفورت مجهز به مدار اینورتر وی (™InverterV) بهینه سازی شده با صرفه جویی 55% میباشد و از گاز خنک کننده R 410A نیز بهره میبرد .

فلپ های تقسیم هوا در سری جدید الجی به صورت چهار جهته اتومات طراحی شده اند و به وسیله ریموت کنترل مرکزی قابل تنظیم هستند .

کولر گازی ال جی 2020 تیپ کاستی در ظرفیت های 18000 الی 42000 به صورت تک فاز طراحی شده اند و ظرفیت های بالاتر که تا 55000 ادامه دارد،همگی سه فاز هستند .

از نظر قیمتی کولر گازی کاستی قدری از نمونه های داکت اسپلیت گران تر است اما از نظر نصب،قدری ساده تر بسته میشود .

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی کاستی ال جی

کولرگازی ال جی 2020

یونیت خارجی کولر گازی کاستی ال جی

کولر گازی ال جی 2020 تیپ وی آر اف ™VRF

کولر گازی وی ار اف یا سرمایش مرکزی اختراع شرکت دایکین زاپن است اما شرکت های زیادی در سال های اخیر نمونه های بسیار با کیفیتی از آن را عرضه نموده اند .

وی ار اف جزو صنایع سنگین تهویه مطبوع دسته بندی میشوند و جهت استفاده در مکان های بسیار بزرگ مانند برج ها،بازار خرید،فروشگاه های چند منظوره،سالن همایشات و.. کاربرد دارد .

وی ار اف ال جی موسوم به مولتی وی ™Multi V هم اکنون نسل پنج خود را با اصلاحات کلی در موتور کمپرسور،عرضه کرده است .

وی ار اف نسل 5 از سیستم اینورتر وی اپگرید شده هوشمند بهره میبرد به طوری که از کوچکترین تا بزرگترین قسمت های فنی دستگاه،توسط مدار کنترل میشود .

وی آر اف ها بر اساس تن دسته بندی میشوند،هر تن برابر با 12000 Btu/h است و دلیل محبوبیت این سیستم ها،پشتیبانی از ظرفیت های بسیار بالا است به طوری که همانند سایر دستگاه های تهویه مطبوع،محدودیت جهت برودت زایی ندارد .

نسل پنجم vrf ال جی از کمپرسور های هرمتیکال (بسته) مولتی رتور بهره میبرد که قابلیت برودتی فراتر از تصور را ارائه میدهد .

گاز موجود در سیلندر برودتی نسل پنج وی ار اف ال جی از نوع R 410 A پیشین است و نسبت به نسل چهار تغییری چندانی نکرده است .

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی وی آر اف ال جی

کولر گازی ال جی 2020

وی ار اف نسل پنج ال جی

خرید کولر گازی ال جی 2020

همانند سال های پیش مرجع تهویه بانه کولر پیشتاز در واردات مدل های روز تهویه ال جی است و در سال جاری میلادی نیز با وجود تاخیر به جهت همه گیری ویروس کرونا،واردات را متوقف نکرده است .

تمامی کولر اسپلیت های درج شده، هم اکنون در کاتالوگ های ارائه شده در وب سایت موجود میباشند و امکان خرید فراهم است .

جهت کسب اطلاعات دقیق به همراه جزئیات بیشتر نیز میتوانید از طریق تماس با شماره های درج شده و همچنین ارتباط با شبکه های اجتماعی بانه کولر،اقدام فرمایید .

جمع آوری شده توسط گروه تاسیساتی بانه کولر لذا هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع،طبق حقوق کپی رایت غیر مجاز است .

وب سایت : Banehcoolers.com

تلگرام : Telegram.me/banecoolers

انستاگرام : Instagram.com/banehcoolers

ایمیل : Info@banehcoolers

شماره های تماس

دفتر مرکزی

08734240729

08734219214

مشاوره و فروش

09183753655

09185360096

09101453613

مرجع تهویه بانه کولر – محمدزاده

 

مطالب مرتبط

یک نظر در “کولر گازی ال جی 2020

  1. Karimia گفت:

    ???

نظرات بسته شده اند.