خرید کولرگازی ال جی

کولر گازی ایستاده

کولر گازی ال جی ایستاده
فایل صوتی این متن

شکل های مختلفی از کولر گازی وجود دارد که یکی از مدل های آن کولر گازی ایستاده است. در این مقاله دوست داریم تفاوتهایی که بین کولر گازی ایستاده و مدل دیواری است را با هم بررسی کنیم تا در خرید بهترین نتیجه حاصل شود.

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری بخش سرمایش و گرمایش

یکی از مهمترین انتظاراتی که برای کولرها دیده می شود سرمایش و گرمایش است. در مورد کولر گازی ایستاده و دیواری باید گفت که هر دو مدل دارای سیستم کمپرسور یکسانی هستند. در واقع در عملکرد این دو نوع کولر هیچ تفاوتی دیده نمی شود. اگر دقت کنیم هم هر دو گزینه دارای بخش های داخلی و بیرونی هستند و نیاز است که بخش بیرونی آنها نصب شود پس این تصور که کولر گازی ایستاده نیاز به نصب بخش بیرونی ندارد اشتباه است. موضوع مهمی که در مورد کولر ایستاده گازی دیده می شود ظرفیت و توان سرمایش آن است که از مدل های زمینی بسیار بیشتر است در واقع ابعاد کمپرسور و همینطور تجهیزات داخلی به کار به نوعی است که بزرگتر از مدل های دیواری بوده و همین موضوع سبب می شود که این محصول کیفیت خوبی داشته باشد. زمانی که تجهیزات داخلی کولر ایستاده گازی بیشتر از مدل های دیواری است در واقع قابلیت خنک سازی نیز بیشتر می شود. هوای گرم سبکی برای این کولرها در نظر گرفته می گیرد. کولر ایستاده گازی از نظر ارتفاع نیز بیشتر است و سبب می شود که فضای اتاق سریعتر سرد شود.

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری از نظر ابعاد

در خرید کولر گازی ایستاده باید به ابعاد و فضایی که قرار است کولر در آن اجرا شود دقت کنید. کولر گازی ایستاده به نسبت کولر گازی دیواری بسیار بزرگتر است و قسمتی از آن فضای داخلی منزل را اشغال می کند. این نوع کولرها توان سرمایشی زیادی دارند بنابراین اگر فضای کافی دارید شک نکنید که خرید کولر گازی ایستاده بهترین گزینه برای شما خواهند بود. از سوی دیگر استفاده از مدل ایستگاه برای فروشگاه ها و مغازه ها و انبارها و پاساژها گزینه بسیار خوبی است و در چنین مکان هایی معمولً توان کافی برای مدل های دیواری دیده نمی شود. از سوی دیگر تنها می بایست از کولرهای گازی ایستاده در چنین مکان هایی استفاده کرد تا نتیجه لازم اخذ شود. دمنده هایی که برای کولر ایستاده در نظر گرفته می شود به نسبت کولر گازی دیواری بزرگتر است و از سوی دیگر دمپر این مدل از کولرها معمولاً از نوع دیواری تنگ تر است و سبب می شود که پرتاب هوا به خوبی صورت بگیرد و بیشتر شود. در هر صورت این کولرها سرما را پوشش می دهد و سبب خنک سازی قوی تری می شود. کولرگازی ایستاده-بانه کولر

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری از نظر مصرف

وقتی قرار است فضای بیشتری را خنک کنید باید هزینه بیشتری نیز در نظر داشته باشید کمپرسوری که برای کولر گازی ایستاده استفاده می شود معمولاً بزرگتر از مدل های دیواری است و این موضوع سبب می شود که مصرف نیز بیشتر شود اما این مصرف بیشتر به واسطه کارایی بیشتر معنا پیدا می کند و قطعاً اگر از زاویه دیگر به موضوع نگاه شود کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود. در صورتی که نگراه مصرف برق کولر هستید می بایست به دنبال نوع کم مصرف با درجه A باشید.

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری از نظر صدای فن

صدای فن برای کولر گازی ایستاده به نسبت مدل دیواری بیشتر است. در واقع دمنده هایی که برای این مدل از کولرهای گازی استفاده می شود اغلب بزرگتر هستند و این موضوع سبب می شود تا صدای بیشتری نیز داشته باشند. استفاده از کولر ایستاده گازی برای مکان های تجاری بسیار ارزشمند است. صدای فن برای محیط های کوچک معمولاً آزاردهنده است . کولر گازی ایستاده-بانه کولر

برای اطلاعات بیشتر درباره کولر گازی ال جی کلیک کنید.

ویژگی های کولر گازی ایستاده

طراحی کولر گازی ایستاده معمولاً زیبا و دلنشین است و استفاده از آن در محیط هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. در این مدل از کولرها از کمپرسورهای اسکرال پرتوان استفاده می شود که سبب می شود مصرف انرژی پایین تر شود. از سوی دیگر این کولرها دارای فیلترهای تصفیه هوا و خوشبوکننده هستند که به نوبه خود بهترین ویژگی محصول محسوب می شوند. قدرت رطوبت زدایی این مدل از کولرها بالا است و از نظر استهلاک شرایط خوبی دارند. از سوی دیگر جهت خنک کنندگی و گرم کنندگی این کولرها به طور کلی بسیار پر قدرت و ارزشمند است. مدل های بزرگتر کولر ایستاده گازی معمولاً نیاز به برق سه فاز دارند و ظرفیتی که برای آنها در نظر گرفته می شود تا 96000 BTU است. از یاد نبرید که این محصولات دارای کندانسور و کمپرسورهای مخصوصی هستند که می بایست در محیط خارج نصب شود. استفاده از کولر گازی ایستاده برای محیط های صنعتی گزینه خوبی است و میتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

چطور خرید کنیم؟

در خرید کولر گازی ایستاده در ابتدا به توان و ظرفیت آن دقت کنید و شرایط را بر اساس محیط و فضایی که قرار است سرد یا گرم شود. بسنجید. موضوع دیگر در مورد رطوبت زدایی بالای محصول سوال کنید و سطح قدرت آن را بررسی کنید. در صورتی که نیاز به محصولی دارید که صدای کمی ایجاد نماید باید مدل فنی که برای کولر گازی ایستاده به کار رفته است را مورد بررسی قرار دهید. از سوی دیگر برخی از مدل ها از نظر ابعاد با سایر مدل ها متفاوت هستند و بهتر است که دقت لازم در این زمینه صورت بگیرد. اگر نیاز است باید فیلتر تصفیه هوا و خوشبو کننده بودن دستگاه نیز بررسی شود.

لذت خرید از بانه کولر

بانه کولر با تیم تخصصی خود توانسته در زمینه عرضه کولر گازی ایستاده بهترین عملکرد را داشته باشد. خوشبختانه تنوع و مدل های متنوعی از کولرهای گازی ایستاده وجود دارد که سبب می شود موقعیت اجرایی بهتری در نظر گرفته شود. این محصول به واسطه نشان اصالت و بدون هیچ واسطه ای در اختیار شما قرار می گیرد. البته که می توانید سوالات مورد نظر خود را در راستای کیفیت محصول پرسیده و سپس اقدام به خرید داشته باشید. سایت بانه کولر به شما خریدی لذت بخش را هدیه می دهد.

یکی از مهمترین انتظاراتی که برای کولرها دیده می شود سرمایش و گرمایش است. در مورد کولر گازی ایستاده و دیواری باید گفت که هر دو مدل دارای سیستم کمپرسور یکسانی هستند. در واقع در عملکرد این دو نوع کولر هیچ تفاوتی دیده نمی شود. اگر دقت کنیم هم هر دو گزینه دارای بخش های داخلی و بیرونی هستند و نیاز است که بخش بیرونی آنها نصب شود پس این تصور که کولر گازی ایستاده نیاز به نصب بخش بیرونی ندارد اشتباه است.

طراحی کولر گازی ایستاده معمولاً زیبا و دلنشین است و استفاده از آن در محیط هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. در این مدل از کولرها از کمپرسورهای اسکرال پرتوان استفاده می شود که سبب می شود مصرف انرژی پایین تر شود. از سوی دیگر این کولرها دارای فیلترهای تصفیه هوا و خوشبوکننده هستند که به نوبه خود بهترین ویژگی محصول محسوب می شوند. قدرت رطوبت زدایی این مدل از کولرها بالا است و از نظر استهلاک شرایط خوبی دارند. از سوی دیگر جهت خنک کنندگی و گرم کنندگی این کولرها به طور کلی بسیار پر قدرت و ارزشمند است.

در خرید کولر گازی ایستاده باید به ابعاد و فضایی که قرار است کولر در آن اجرا شود دقت کنید. کولر گازی ایستاده به نسبت کولر گازی دیواری بسیار بزرگتر است و قسمتی از آن فضای داخلی منزل را اشغال می کند. این نوع کولرها توان سرمایشی زیادی دارند بنابراین اگر فضای کافی دارید شک نکنید که خرید کولر گازی ایستاده بهترین گزینه برای شما خواهند بود. از سوی دیگر استفاده از مدل ایستگاه برای فروشگاه ها و مغازه ها و انبارها و پاساژها گزینه بسیار خوبی است و در چنین مکان هایی معمولً توان کافی برای مدل های دیواری دیده نمی شود. از سوی دیگر تنها می بایست از کولرهای گازی ایستاده در چنین مکان هایی استفاده کرد تا نتیجه لازم اخذ شود.

برای دیدن ویدیو های بیشتر به اینستاگرام بانه کولرز مراجعه کنید. 

برای تماشای ویدئوی زیر به فیلتر شکن نیاز دارید.