مقالات

کولر گازی های مدل 2017

 

  • کولر اسپلیت های مدل 2017 میلادی

از مهمترین مولفه ها در خرید کولر گازی سال تولید ان محصول میباشد .

سال تولید از بعضی جهات بر روی یک خرید موفق تاثیر گذار است به طور مثال شرکت های سازنده برای متفاوت کردن محصولات خود همواره سعی در افزودن جدیدترین تکنولوژی های روز دارند و مهتر از همه در زمینه خرید کولر گازی شرکت های تولید کننده هر ساله مصرف برق دستگاه را بهینه تر میکنند به گونه ای که صرفه ی اقتصادی بالایی داشته باشد و هزینه زیاد خرید دستگاه با جبران در مصرف برق دستگاه تامین گردد.

دلیل فنی دیگری که سال تولید دستگاه در خرید تاثیر گذار است بحث خدمات پس از فروش میباشد به طور نمونه کمپانی های سازنده قطعات کولر های گازی را تا چند سال پس از تولید به بازار عرضه میکنند به همین جهت اسپلیتی که تولید جدید نباشد با مشکل جدی قطعات مصرفی در اینده مواجه میگردد .

جدیدترین اسپلیت های بازار مدل های 2017 میلادی میباشند که از نوین ترین سیستم های روز بهینه سازی شده استفاده میکنند.

کولر گازی های مدل 2017 کدامند :

  • ال جی :

شرکت چند ملیتی ال جی به تازگی نسل جدید اسپلیت های خود را با اسم تجاری دوال کول به بازار عرضه نموده است ال جی دوال کول دارای سیستم پیشرفته دوال اینورتر میباشد که قادر به بهینه سازی مصرف برق تا بیش از 75% است. همچنین شرکت ال جی سری جدید اسپلیت نکست وان را روانه بازار کرده است سری معروف نکست وان از سیستم نسل اول اینورتروی به سیستم فوق پیشرفته اسمارت اینورتر تغییر یافته است که به گفته ال جی 73% کمتر برق مصرف میکند.

اجنرال : 

شرکت ژاپنی اجنرال در سال 2017 میلادی یک مدل از اسپلیت های اسکرال خود را بروز رسانی کرده است  به گونه ای که قدرت تحمل گرمای کمپرسور را ارتقا و مصرف برق کلی دستگاه را نیز بهینه نموده است . اجنرال همچنین یک مدل کولر گازی با موتور روتاری حاره ای به بازار عرضه کرده است که از سری ASGG میباشد و دارای برد اینورتر دی سی است اجنرال مدل 2017 مصرف برق بسیار اندکی دارد و نسبت به سری پیشین بهبود 1 آمپری داشته است.

گری :

شرکت امریکایی چینی گری در سال 2017 میلادی از مدل جدید ای کول تحت عنوان ای کول سون رونمایی کرده است مدل ای کول سون دارای برد اینورتر دی سی میباشد که مصرف برق را تا 70% کاهش داده است کمپانی گری امریکا نیز مدل لومو را به بازار روانه کرده است کولر گازی گری مدل لومو دارای سیستم دی سی اینورتر پیشرفته میباشد که مصرف برق را تا بیش از 73% کاهش داده است گری لومو همچنین مجهز به کمپرسور روتاری تروپیکال تیپ T3 ساخت شرکت امرسون امریکا میباشد این کمپرسور به گفته کمپانی گری امریکا توان تحمل شدت گرمای بیش از 60 درجه سانتیگراد را داراست.

هیتاچی :

کمپانی هیتاچی کولر گازی را تحت عنوان اسمی RAC HPA روانه بازار کرده است این اسپلیت دارای سیستم فوق پیشرفته دی سی اینورتر چهار حالته میباشد و به گفته هیتاچی کم مصرفترین کولر گازی میباشد که تا کنون ساخته شده است اسپلیت هیتاچی دارای موتور کمپرسور روتاری تروپیکال تیپ T3 تقویت شده میباشد که توان تحمل شدت گرمای بیش از 60 درجه را داراست .

سامسونگ :

کولر گازی سامسونگ مدل 2017 میلادی مدل گود وان سری جدید میباشد گود وان در اساس تولید سال 2015 میلادی میباشد اما به دلیل استقبال فراوان مصرف کنندگان این مدل از سامسونگ بروز رسانی شده است. سامسونگ مدل گود وان مجهز به سیستم کاهش دهنده مصرف برق اسمارت اینورتر میباشد که قادر است مصرف کلی دستگاه را تا بیش از 65% بهبود ببخشد.

توشیبا :

شرکت ژاپنی توشیبا نسل جدید کولر گازی مدل 2017 خود را تحت عنوان RAS SKV تولید و عرضه کرده است کولر گازی توشیبا دارای سیستم پیشرفته اسمارت اینورتر میباشد که به گفته توشیبا بهره وری صرفه جویی 60% را داراست . کمپرسور کولر گازی اینورتر توشیبا روتاری معتدل تیپ T1 با قدرت تحمل گرمای 50 درجه سلسیوس میباشد.

شما همواره میتوانید از راه تماس با مشاورین تاسیساتی ما در مورد جدیدترین مدل های اسپلیت و کولر گازی و سبک کارکرد و همچنین قیمت روز دستگاه ها مشاوره فنی دریافت کنید.

تهیه و تنظیم شده توسط گروه تاسیساتی شرکت تهویه بانه کولر هر گونه کپی برداری با ثبت لینک بلامانع میباشد.

  • دفتر مرکزی بانه کولر

08734219214

  • شماره ای مشاوره 

09183753655

09101453613

09185360096

09399793833

  • لینک کانال تلگرام شرکت تهویه بانه کولر

TELEGRAM.ME/BANEHCOOLERS

  • وب سایت رسمی شرکت بانه کولر

WWW.BANEHCOOLERS.COM

  •  ایمیل شرکت تهویه بانه کولر

INFO@BANEHCOOLERS.COM

نوشته کولر گازی های مدل 2017 اولین بار در فروشگاه بانه کولرز-اسپليت اینورتر بانه|خرید کولر گازی از بانه|. پدیدار شد.