• مختصری بر معرفی شرکت و مدل های گری

گری چگونه گری شد؟شرکت گری یه کمپانی چند ملیتی واقع در ژوهای چین است که هیچ شباهتی با پیش زمینه فکری که از برندهای چینی در ذهن داریم ندارد.

کمپانی گری به چند شاخه گسترده در جهان متصل است یکی از مهمترین شاخه های این کمپانی بخش امریکایی ان است به نحوی که این شرکت بیشتر اعتبارش را مدیون آن است.

در سال های رکود اقتصادی بزرگ ایالات متحده در سال های 2006 الی 2010 بخش آمریکایی گری به جهت بالا رفتن دستمزد پرسنل و مالیاتهای فراوان از این کشور نقل مکان کرد و با گری چین ادغام گردید و یک شرکت واحد یکپارچه را تشکیل داد که ضمن داشتن استاندارد های سختگیرانه امریکا از پرسنلی خبره چینی بهره میبرد .

گری در حال حاضر بزرگترین و تخصصی ترین تشکیلات ساخت لوازم تهویه مطبوع در جهان را داراست و دامنه ی تولیدات این کمپانی به تمام قاره ها کشیده شده است .

دلایل معروفیت گری

همانطور که ذکر شد همکاری بخش آمریکایی گری سبب کسب اعتبار فراوان برای این شرکت شد اما این تنها یکی از علل موفقیت gree میباشد .

گری همواره از پیشرفته ترین سیستم ها در تولیدات خود استفاده مینماید سیستم هایی که هرگز در برندهای دیگر استفاده نگردیده است به طور مثال گری در کولرهای گازی نسل جدید خود از سیستم وایفای استفاده میکندکه کاربر را قادر به کنترل اسپلیت خود در هرجای میکنداگرچه اکنون در بسیاری دیگر از مارک های دیگر کولرگازی شاهد ان هستیم اما تکنولوژی ساخت و تولید این فناوری متعلق به گری است.

از دیگر علل محبوبیت مارک گری استفاده از مواد اولیه درجه یک است  به طور مثال در بدنه کولرهای گازی گری هرگز از مواد بازیافتی استفاده نشده است حتی جزیی ترین قطعات . و تمام پوشش های بدنه از مواد دسته اول با کیفیت جنی است.

یکی از اصلی ترین دلایل معروفیت و محبوبیت GREE پایین بودن مصرف انرژی کولرهای گازی است شرکت گری در طراحی سیستم های اینورتر نیز صاحب سبک است به طور مثال برد الکترونیکی G10inverter یک سیتم اینورتر فوق پیشرفته است که از سال 2016 وارد تولیدات این شرکت شده است این سیستم قادر به کاهش دادن مصرف برق دستگاه تا بیش از 75% است واین حجم از صرفه جویی در کمتر برندی دیده میشود همچنین کمپانی گری جزو معدود تولید کنندگان کولر گازی در جهان است که به منع افزایش تولید گاز های گلخانه ای متعهد است به طوری که از سال 2017 به بعد تمام کولرهای گازی گری با استاندارد الایندگی یورو6 ساخته میشوند .

محبوب ترین کولرهای گازی گری کدامند ؟

در اسپلیت های اینورتر گری از سال 2017 به بعد سری لومو معروفترین سری است که خود مدل های زیادی را در بر میگیردبه عنوان مثال – گری هایوال-گری ایمو-گری موو2 -و …

در اسپلیت های فاقد اینورتر سری کامفورت از همه معروف تر است و در ایران به اسم سری متیک شناخته میشود کهشامل مدل های مانند کیومتیک-ارمتیک-ارفورماتیک-ایمتیک-جی متیک و …

در کولرهای گازی ایستاده گری سری فرش ویند از بقیه سرتر است ای سری هر دو نوع اینورتر و معمولی را در بر میگیرد ز مدل های زیر مجموعه fresh wind میتوان به یوکراون و یومچ اشاره کرد که این دو مدل خود در سه سبک پنل ایستاده -داکت-کاستی- تولید میشوند .

توجه : 

مطالبی که مطالعه فرمودید تنظیم شده توسط گروه تاسیساتی بانه کولر است که وارد کننده تمام مدل های معروف و بروز گری در ایران است مدل های که  به جهت تحریم های گوناگون ترابری در شهرستان ها و نمایندگی های تهران در دسترس نیستند

کپی برداری جهت درج در سایر وب سایت ها با اعلام مرجع اصلی بلامانع است

شما همواره میتوانید با استفاده از وب سایت بانه کولر یا کانال تلگرام این شرکت کاتالوگ مدل های جدید گری را مشاهده کنید همچنین با استفاده از شماره های درج شده میتوانید مشاوره تخصصی و فنی دریافت کنید و از آخرین قیمت ها مطلع گردید. 

آدرس وب سایت بانه کولر                   www.banehcoolers.com

آدرس کانال تلگرام بانه کولر                    t.me/banehcoolers

آدرس کانال سروش بانه کولر                sapp.ir/banehcoolers.com

شماره ای تماس با بانه کولر 

  1. 08734219214

  2. 09183753655

  3. 09101453613

  4. 09185360096

آدرس جدید دفتر بانه کولر
بانه / کوچه پاساژ گستان /پلاک 17

نوشته کولر گازی گری اولین بار در فروشگاه بانه کولرز-اسپليت اینورتر بانه|خرید کولر گازی از بانه|. پدیدار شد.

کولر گازی گری