مشاوره خرید کولر گازی

گارانتی کولر گازی

گارانتی کولر گازی

گارانتی کولر گازی

مروری بر گارانتی کولر گازی و اسپلیت های بانه کولر

بدیهی است که وسایل برقی صرف نظر از برند و کیفیت ساخت،بسیار آسیب پذیر هستند و پیشبینی اینکه عمر مفید دستگاه ها چقدر است عملا کار دشواریست.

شرکت ها جهت رفع مشکل عدم قابل اعتماد بودن سیستم هایی که با برق کار میکنند،اقدام به خدمات پس از فروش میکنند تا هم مشتریان ترغیب به خرید شوند هم در آمدی از تهیه قطعات داشته باشند .

امروز خدمات پس از فروش یا گارانتی اندکی پیچیده شده است و عملا خدماتی که شرکت ها برای محصول ارائه میکنند اندکی با هم در تفاوت است .

گارانتی کولر گازی نیز از این امر مستثنی نیست و کمپانی های گوناگونی که وظیفه ارائه خدمات پس از فروش را بر عهده دارند بر حسب تعهدات پیشین،باهم تفاوت دارند .

در مجموعه بانه کولر به جهت اینکه برند های مختلف و متنوع با انواع کیفیت ها عرضه شده،خدمات پس از فروش را نیز شرکت های متنوعی انجام میدهند به طور مثال گارانتی محصولات ال جی با یک برندی مانند هیتاچی،تفاوت دارد .

تهویه بانه کولر،گارانتی را یک امر بسیار مهم و اساسی قلمداد میکند زیرا ماندگاری و رضایت مشتریان صرفه نظر از دستگاه خریداری شده،به آن بستگی دارد در همین راستا گارانتی که در بانه کولر به مشتریان داده میشود اندکی با سایرین تفاوت دارد .

مشتری بسته به خواسته خودش و بودجه ای که جهت خرید کولر گازی لحاظ کرده است،میتواند انتخاب کند که چه سطحی از خدمات پس از فروش را برای کالای خود لازم میداند به طور مثال شخصی که تراز اول ترین مدل ال جی ر ا خریداری میکند ولو اینکه دستگاهی قابل اعتماد است،گارانتی ویزه ای نیز لازم دارد تا از پس قطعات گران قیمت فردا روز بر بیاید.

این نکته در سایر مشاغل نیز صادق است مانند شخصی که یک خودرو گران قیمت دارد و علاوه بر بیمه شخص ثالث،ماشین خود را بیمه بدنه میکند تا در زمان تصادفات احتمالی،متحمل ضرر اندکی شود .

این سبک از گارانتی که در اصطلاح به آن VIP نیز گفته میشود بسته به خواست مشتریست و چگونگی ثبت و تعهدات خدمات دهنده نیز در پایین توضیح داده خواهد شد .

اما جدا از بحث گارانتی های VIP سایر خدمات بانه کولر نیز دست کمی از آن ندارد زیرا همانطور که گفته شد،رضایت مشتری وابسته به انجام تعهدات گارانتیست .

بر طبق قرارداد های که بانه کولر با شرکت های خدمات دهنده کولر گازی و اسپلیت انجام داده است،گارانتی ها موظف به انجام یک سری از تعهدات هستند که در حالت عادی انجام نمیدهند و صرفا بر اساس توافق انجام شده برای مشتریان بانه کولر،در دسترس است .

تعهدات گارانتی

تعهدات گارانتی

تمام کولر های گازی و اسپلیت که از بانه کولر خریداری میکنید فارغ از مارک و مدل و اندازه، شامل تعهدات زیر هستند و استثنای وجود ندارد .

تمام کولر های گازی و اسپلیت شامل نصب رایگان هستند.

نصب رایگان بدین معنیست که دستگاهی که توسط خریدار به محل مورد نظر حمل شده است را در چهار چوب استاندارد راه اندازی کرد به طور استاندارد فاصله ی بین دو یونیت داخلی و خارجی 5 متر است و چنانچه از این حد تجاوز کند هزینه وسایل اضافی مانند لوله و درین و… بر عهده مشتریست .

تکنسین موظف است به صورت رایگان طریقه استفاده از دستگاه را یکبار به طور کامل آموزش دهد .

بر طبق آیین نامه ابلاغ شده توسط اصناف،هزینه ایاب ذهاب بر عهده مشتری است .

مدت زمان ارائه ی خدمات رایگان 5 سال میباشد و تا 48 ماه آن،شامل تعویض تمام قطعات است و الباقی خدمات تعمیری را شامل میشود .

تمام لوازم مصرفی شامل لوله مسی،چسب وکیوم،اتصالات و فیلتر ها به همراه پک کامل کولرگازی برای مشتری ارسال میشود و چنانچه لوازم مصرفی از حد استاندارد فراتر رودهزینه تامین آن، بر عهده مشتری است .

تمام کولرگازی و اسپلیت های خریداری شده از بانه کولر دارای گاز کارخانه هستند و نصاب تنها در صورت لزوم،مجاز به تزریق گاز تکمیلی است که بر طبق تعرفه مجاز،محاسبه میگردد .

کلیه مدار های الکریکی از جمله مدار اینورتر و برد فرمان شامل 24 ماه گارانتی هستند .

نصب و تعمیرات صرفا میبایست توسط تکنسین های مجاز شرکتی انجام شود و لاغیر،موجب ابطال گارانتی میشود .

چنانچه قبل از نصب دستگاه مشکلی در سیستم به وجود آمده باشد کل دستگاه تعویض میگردد.

هیچ کولر گازی و اسپلیت حتی گرانترین برندها دارای پایه زمینی و دیواری نیستند و هزینه پایه میبایست توسط خریدار پرداخت شود .

چنانچه کولر گازی را در ارتفاعات و مکان های پر خطر میکنید،تامین لوازم مورد نیاز تکنسین مانند داربست و… بر عهده مشتریست .

چه مواردی شامل گارانتی نمیشود .

صدمات ناشی از اتش سوزی،سقوط از ارتفاع و شکستگی،رعد برق شامل گارانتی نیست .

شست شوی دستگاه به صورت غیر اصولی به طوری که به مدار های الکتریکی اسیب بزند شامل گارانتی نمیباشد .

نصب و تعمیرات توسط تکنسین های غیر مجاز باعث ابطال کارت گارانتی میشود .

کولرگازی را میبایست بر طبق استاندارد ها،و مطابق با مساخت فضا تعیین کرد و در صورت عدم مطابقت با فضا و اورلد شدن کولر،گارانتی مسئولیتی در قبال جبران خسارت ندارد پس در هنگام خرید حتما از کارشناسان تاسیساتی،مشاوره دریافت کنید .

تامین قطعات

تامین قطعات

تامین قطعات نیز یکی دیگر از تعهدات گارانتی کولر گازی قلمداد میشود.

با پیچیده و پیشرفته تر شدن کولر های گازی به خصوص کولرگازی های مجهز به مدار اینورتر،ضرورت وجود شرکتی که بتواند قطعات اساسی و حیاتی سیستم های پیشرفته را فراهم سازد به شدت احساس میشود .

کولرگازی و اسپلیت های قدیمی از چند قطعه مکانیکی ساده تشکیل شده بودند و به تبع نیاز به لوازم پیچیده و خاصی نداشتند اما کولرگازی های امروزی روز به روز پیچیده تر و هوشمند تر میشوند و تمام عملکرد دستگاه توسط سنسور های متعدد و پیچیده انجام میگردد و دخالت انسان به حداقل رسیده است .

دقیقا همانند خودروی های کاربراتوری قدیمی که تعمیر و تعویض قطعات آنان بسیار ساده انجام میگرفت اما امروزه خودروهای انژکتوری پیچیده با وجود راحتی و اسایشی که به وجود آورده اند،مشکلات تامین قطعات و تعمیرات را نیز دارند .

گارانتی کولر گازی موظف است تا 48 ماه وظیفه تامین قطعات مورد نیز همه ی سیستم ها را به صورت کاملا رایگان انجام دهد.

پس از مدت مشخص،وظیفه تامین قطعات بر عهده ی شخص مصرف کننده است.

بانه کولر که خود یکی از وارد کنندگان قطعات کولر گازی است در طی توافق انجام داده با برخی از شرکت های گارانتی دهنده این امکان را در اختیار مشتریان بانه کولر قرار داده تا به مدت دو سال دیگر در امر تامین قطعات مشتریان را یاری نمایند.

پس مشتریان بانه کولر پس از 48 ماه یا همان 4 سال میتوانند دو سال دیگر هم از بابت تامین قطعات مورد نیاز خود اطمینان داشته باشند البته گفتنیست که تامین قطعات صرفا در مدت 48 ماه نخست، رایگان است .

گارانتی VIP

گارانتی VIP

گارانتی VIP

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد در جهت رضایتمندی بعضی از مشتریان که حساسیت فراوانی در مورد گارانتی کولر گازی دارند یک سری خاص از خدمات پس از فروش توسط شرکت تهویه بانه کولر ارائه میشود .

گارانتی کولر گازی های مختلف معمولا زمان بسیار اندکی را شامل میشود و جوابگوی نیاز همه ی دستگاه ها نیست به خصوص در زمینه تامین قطعات برند های تراز اول و گران قیمت.

گارانتی VIP بانه کولر تنها مدل های مجهز به مدار اینورتر را شامل میشود.

در گارانتی VIP ،کولرگازی و اسپلیت های اینورتر تا 6 سال تضمین قطعات میشوند یعنی از زمان ثبت گارانتی تا 6 سال آینده تمامی قطعات به صورت رایگان تعمیر یا تعویض میگردد همچنین تا دو سال دیگر نیز تضمین ارائه قطعات به صورت غیر رایگان صورت میگیرد .

مدار اینورتر به مدت 3 سال بدون قید و شرط تعمیر و در صورت عدم تعمیر پذیری،تعویض خواهد شد .

در گارانتی کولر گازی VIP ، هیچ هزینه ای بابت ایاب ذهاب از مشتری دریافت نمیشود .

آموزش و شیوه ی استفاده از دستگاه های پیشرفته به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد شد و در صورت بروز مشکل توسط تکنسین ها مرتفع میگردد.

گاز تکمیلی تزریق شونده به کمپرسور کولر گازی،یکبار به صورت رایگان انجام خواهد شد .

بابت وکیوم لوله ها هزینه ای دریافت نمیشود و سرویس های دوره ای نیز در صورت نیاز، به خواست مشتری رایگان صورت میگیرد.

اعتماد سازی طرفین گارانتی

اعتماد سازی طرفین گارانتی

اعتماد سازی طرفین گارانتی

اعتماد سازی طرفین گارانتی کولر گازی مهمترین بخش خدمات پس از فروش از دیدگاه بانه کولر است .

اینکه چگونه به شرکت های گارانتی کولر گازی اعتماد کنیم و چه تضمینی وجود دارد که فردا روز جوابگو باشند .

اکر این سوال ها سوال شما هم هست میبایست در پاسخ گفت که بانه کولر از سال 1386 مشغول فعالیت است و هم اکنون یک آرشیو چند هزار نفری از مشتریان وفادار دارد که همگی میتوانند صداقت این مجموعه را شهادت دهند .

بدون شک اعتبار مهمترین سرمایه یک کسب و کار است و مجموعه بانه کولر هرگز اعتبار خود را با سهل انگاری در زمینه اعتماد به شرکت های گارانتی خدشه دار نمیکند .

تمام شرکت های که با بانه کولر همکاری میکنند همگی دارای جواز کسب،اعتبار نامه صنعت معدن تجارت،و شناسه ثبت هستند و یک قرار داد سفت و سخت نیز فی مابین است .

هرگز شرکتی از طرف بانه کولر معرفی نمیشود مگر آنکه چند سال امتحان خود را پس داده باشند .

هر ساله بر اساس بازخوردی که از رضایت مشتریان در زمینه خدمات پس از فروش گرفته میشود لیستی از بهترین ها تهیه و در سال های آتی به کار گماشته میشوند .

مهمتر از همه بانه کولر خود وارد کننده برخی از قطعات اساسی کولر گازی و سیستم های تهویه مطبوع است و نیاز اکثر شرکت های گارانتی به این قطعات،باعث ارائه بهترین خدمات به مشتریان این مجموعه میشود .

امکان دیگری که در اختیار مشتریان جدید بانه کولر قرار گرفته این است که میتوانند به آرشیو چند هزار نفری مشتریان پیشین دسترسی داشته باشند و تجربیات،مشکلات،انتقاد ها،و رضایت مندی ها را با هم به اشتراک بگذارند تا درک بهتری از خرید و خدمات داشته باشند .

بانه کولر

چنانچه در مورد گارانتی کولر گازی و خدمات پس از فروش و همچنین شرکت های ارائه دهنده سروریس سوال یا اطلاعات بیشتری لازم دارید همواره میتوانید با شماره های زیر در تماس باشید .

08734219214

08734240729

09183753655

09185360096

بانه کولر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram.me/banecoolers

aparat.com/banehcoolers

instagram.com/banehcoolers

مطالب مرتبط