درباره ما

مرجع تهویه بانه کولر یک مجموعه تخصصی اراِئه دهنده خدمات مختلف در زمینه واردات،فروش،و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه است .

بانه کولر از سال 1386 تاسیس شده و در ابتدا تنها یک مجموعه خدمات دهنده در زمینه تعمیرات و تجهیز صنایع سبک و سنگین تهویه مطبوع بود اما به مرور زمان بخش های مختلفی از جمله واردات، فروش و آموزش نیروی انسانی تکنسین،به این مجموعه اضافه گردید.

مجموعه بانه کولر مرجع اصلی واردات و فروش سه برند ال جی گری و هیتاچی است اما به صورت گسترده سایر برند های کولر گازی را نیز در لیست ارائه خود دارد .

بیش از 80 % مشتریان بانه کولر را فروشندگان خرده ساکن در شهرستان ها تشکیل میدهد و این افتخار همواره نصیب بانه کولر شده تا صنف فروشندگان لوازم تهویه مطبوع را از نظر تامین برند های روز جهان،ساپورت نماید .

20% مشتریان دیگر بانه کولر را افرادی تشکیل میدهند که به دنبال خرید کولر گازی و یا اسپلیت های بسیار با کیفیت و مطابق با استاندارد های روز هستند و بانه کولر همواره سعی داشته تا حساسیت ها و خواسته های این دست از مشتریان را به صورت مطلوب،برآورده سازد .

مرجع تهویه بانه کولر تمام کولر گازی های گازی مختلف اعم از دیواری یا همان اسپلیت،کولرگازی ایستاده،داکت اسپلیت،کولر گازی کاستی سقفی،مولتی پنل،کولر پرتابل، و همچنین صنایع سنگین همچون چیلر و سیستم های سرمایش مرکزی موسوم به وی آر اف (vrf) را در لیست فروش خود دارد و عملا در زمینه فروش سیستم های مختلف تهویه،هیچ محدودیتی برای این مجموعه وجود ندارد .

تمامی کولر های گازی مختلف خریداری شده از بانه کولر با تضمین اصالت کتبی به مشتریان تحویل داده میشود و در صورت بروز مشکل،تمام ضرر و زیان ناشی از معامله به مشتری عودت میگردد این مهم در بازار پر از آشوب کولر گازی های تقلبی و بر چسب خورده به راحتی میتواند تضمینی برای خرید امن شما باشد .

طریقه خرید از بانه کولر

از سه راه میتوان محصولات فروشگاه بانه کولر را تهیه نمود .

1- نخستین روش برای خرید کولر گازی از بانه کولر خرید اینترنتی و تلفنی است که تنها با یک تماس و دریافت مشاوره و قیمت ها میتوانید محصول خود را در سراسر ایران تخویل بگیرید و سپس هزینه کولر را پرداخت نمایید .

در خرید تلفنی تا زمان تحویل دستگاه درب منزل،مسئولیت سلامت ظاهری کولر اسپلیت،بر عهده ی فروشگاه است .

2-روش دوم خرید کولر اسپلیت از بانه کولرز،خرید حضوری محصول است و با مراجعه به فروشگاه که آدرس ان در زیر صفحه قرار داده شده،اقدام به خرید میکنید.

در خرید حضوری،پس از تحویل کولر در درب فروشگاه،دیگر مسئولیت حمل بر عهده مشتریست و تعهد سلامت ظاهری کولرگازی از فروشگاه برداشته خواهد شد .

3-روش سوم خرید کولر گازی و اسپلیت از بانه کولر،تهیه دستگاه در یکی از عاملین فروش در شهرستان هاست .

بانه کولر به جهت تامین کولر گازی و اسپلیت برای فروشندگان شهرستان این امکان را برای برخی از شهر ها فراهم نموده است که مشتری،همان کالای مد نظر خود را از فروشندگان شهر محل سکونت خود دریافت کند .

این امکان خرید برای همه شهر ها فعال نیست .

در خرید با واسطه قیمت تمام شده کولر گازی قدری بالاتر است و مشتری میبایست پورسانت فروشنده شهر خود را نیز پرداخت نماید .

خدمات پس از فروش کولرگازی

همانطور که پیشتر توضیح داده شد،بانه کولر در ابتدا یک مجموعه خدمات دهنده قطعات و تعمیرات کولر گازی بوده و همچنان این روند را به پیش برده به طوری که هم اکنون قطعات ضروری بسیاری از برند های معروف کولرگازی و اسپلیت توسط این مجموعه تامین میگردد .

مرجع تهویه بانه کولر به جهت فروش مارک های معروف و با کیفیت کولر گازی،به تبع میبایست خدمات درخور را نیز ارائه دهد در همین راستا این مجموعه با بیش از 400 نماینده فعال در شهرستان ها،آماده رفع مشکلات کوچک و بزرگ محصولات فروخته شده است .

در هنگام خرید یک کارت گارانتی، بسته به مارک و مدلی که خریداری نموده اید همراه دستگاه ارسال میشود که حاوی یک کد رهگیری و شماره های تماس متعدد برای تهران و شهرستان ها میباشد .

خریدار پس از ارتباط گرفتن با یکی از دفاتر ارائه خدمات و قرائت کد رهگیری،و همچنین آدرس محل سکونت،میتواند گارانتی خود را ثبت و کولرگازی خود را به شکلی فنی و تخصصی نصب نماید .

راه های ارتباطی با فروشگاه بانه کولر

آدرس : کردستان – بانه -بلوار شهرداری-کوچه پاساژ تیراژه – پلاک 7 – 

شماره های دفتر 

0873-4240729

0873-4219241

شماره های فروشندگان بانه

09183753655

09185360096

09101453613

وب سایت و کانال های ارتباطی مجازی بانه کولر

www.banehcoolers.com

telegram.me/banecoolers

instagram.com/banehcoolers

aparat.com/banehcoolers

whatsappbusiness/banehcoolers