درباره ما
مختصری در باب مرجع تهویه بانه کولر

درباره بانه کولر

مرجع تهویه بانه کولر یک مجموعه تخصصی اراِئه دهنده خدمات مختلف در زمینه واردات،فروش،و خدمات پس از فروش سیستم های تهویه است .

بانه کولر از سال 1386 تاسیس شده و در ابتدا تنها یک مجموعه خدمات دهنده در زمینه تعمیرات و تجهیز صنایع سبک و سنگین تهویه مطبوع بود اما به مرور زمان بخش های مختلفی از جمله واردات، فروش و آموزش نیروی انسانی تکنسین،به این مجموعه اضافه گردید.

مجموعه بانه کولر مرجع اصلی واردات و فروش سه برند ال جی گری و هیتاچی است اما به صورت گسترده سایر برند های کولر گازی را نیز در لیست ارائه خود دارد .

بیش از 80 % مشتریان بانه کولر را فروشندگان خرده ساکن در شهرستان ها تشکیل میدهد و این افتخار همواره نصیب بانه کولر شده تا صنف فروشندگان لوازم تهویه مطبوع را از نظر تامین برند های روز جهان،ساپورت نماید .

20% مشتریان دیگر بانه کولر را افرادی تشکیل میدهند که به دنبال خرید کولر گازی و یا اسپلیت های بسیار با کیفیت و مطابق با استاندارد های روز هستند و بانه کولر همواره سعی داشته تا حساسیت ها و خواسته های این دست از مشتریان را به صورت مطلوب،برآورده سازد .

مرجع تهویه بانه کولر تمام کولر گازی های گازی مختلف اعم از دیواری یا همان اسپلیت،کولرگازی ایستاده،داکت اسپلیت،کولر گازی کاستی سقفی،مولتی پنل،کولر پرتابل، و همچنین صنایع سنگین همچون چیلر و سیستم های سرمایش مرکزی موسوم به وی آر اف (vrf) را در لیست فروش خود دارد و عملا در زمینه فروش سیستم های مختلف تهویه،هیچ محدودیتی برای این مجموعه وجود ندارد .

تمامی کولر های گازی مختلف خریداری شده از بانه کولر با تضمین اصالت کتبی به مشتریان تحویل داده میشود و در صورت بروز مشکل،تمام ضرر و زیان ناشی از معامله به مشتری عودت میگردد این مهم در بازار پر از آشوب کولر گازی های تقلبی و بر چسب خورده به راحتی میتواند تضمینی برای خرید امن شما باشد .

طریقه خرید از بانه کولر

از سه راه میتوان محصولات فروشگاه بانه کولر را تهیه نمود .

1- نخستین روش برای خرید کولر گازی از بانه کولر خرید اینترنتی و تلفنی است که تنها با یک تماس و دریافت مشاوره و قیمت ها میتوانید محصول خود را در سراسر ایران تخویل بگیرید و سپس هزینه کولر را پرداخت نمایید .

در خرید تلفنی تا زمان تحویل دستگاه درب منزل،مسئولیت سلامت ظاهری کولر اسپلیت،بر عهده ی فروشگاه است .

2-روش دوم خرید کولر اسپلیت از بانه کولرز،خرید حضوری محصول است و با مراجعه به فروشگاه که آدرس ان در زیر صفحه قرار داده شده،اقدام به خرید میکنید.

در خرید حضوری،پس از تحویل کولر در درب فروشگاه،دیگر مسئولیت حمل بر عهده مشتریست و تعهد سلامت ظاهری کولرگازی از فروشگاه برداشته خواهد شد .

3-روش سوم خرید کولر گازی و اسپلیت از بانه کولر،تهیه دستگاه در یکی از عاملین فروش در شهرستان هاست .

بانه کولر به جهت تامین کولر گازی و اسپلیت برای فروشندگان شهرستان این امکان را برای برخی از شهر ها فراهم نموده است که مشتری،همان کالای مد نظر خود را از فروشندگان شهر محل سکونت خود دریافت کند .

این امکان خرید برای همه شهر ها فعال نیست .

در خرید با واسطه قیمت تمام شده کولر گازی قدری بالاتر است و مشتری میبایست پورسانت فروشنده شهر خود را نیز پرداخت نماید .

خدمات پس از فروش کولرگازی

همانطور که پیشتر توضیح داده شد،بانه کولر در ابتدا یک مجموعه خدمات دهنده قطعات و تعمیرات کولر گازی بوده و همچنان این روند را به پیش برده به طوری که هم اکنون قطعات ضروری بسیاری از برند های معروف کولرگازی و اسپلیت توسط این مجموعه تامین میگردد .

مرجع تهویه بانه کولر به جهت فروش مارک های معروف و با کیفیت کولر گازی،به تبع میبایست خدمات درخور را نیز ارائه دهد در همین راستا این مجموعه با بیش از 400 نماینده فعال در شهرستان ها،آماده رفع مشکلات کوچک و بزرگ محصولات فروخته شده است .

در هنگام خرید یک کارت گارانتی، بسته به مارک و مدلی که خریداری نموده اید همراه دستگاه ارسال میشود که حاوی یک کد رهگیری و شماره های تماس متعدد برای تهران و شهرستان ها میباشد .

خریدار پس از ارتباط گرفتن با یکی از دفاتر ارائه خدمات و قرائت کد رهگیری،و همچنین آدرس محل سکونت،میتواند گارانتی خود را ثبت و کولرگازی خود را به شکلی فنی و تخصصی نصب نماید .

راه های ارتباطی با فروشگاه بانه کولر

آدرس : کردستان – بانه -بلوار شهرداری-کوچه پاساژ تیراژه – پلاک 7 – 

شماره های دفتر 

0873-4219241

شماره های فروشندگان بانه

09183753655

09185360096

09101453613

وب سایت و کانال های ارتباطی مجازی بانه کولر

www.banehcoolers.com

telegram.me/banecoolers

instagram.com/banehcoolers

aparat.com/banehcoolers

whatsappbusiness/banehcoolers