مشاوره خرید کولر گازی

خرید کولر گازی


خرید کولر گازی با توجه به تاثیر بسیار مطلوبی که بر دما و تهویه هوای موجود در محیط های بسته ایجاد می کند، یکی از گام های مهم در تجهیز کردن ساختمان ها می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد در این سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تفاوت هایی که در قابلیت های هر یک وجود دارد، لازم است قبل و بعد از خرید کولر گازی به برخی از نکات توجه شود. بانه کولر؛ ارائه دهنده انواع کولر گازی در ادامه به این سوال پاسخ خواهد داد که چطور یک کولر گازی خوب بخریم؟

 

نکات مهم قبل از خرید کولر گازی

 

برای دریافت بهترین نتیجه در هر کار لازم است ابتدا مقدمات آن به خوبی فراهم گردد و این مساله در انتخاب کولر گازی نیز به خوبی احساس میشود. به عبارت دیگر، برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از خرید اسپلیت مورد نظر دریافت کنید، باید ابتدا آگاهانه گزینه مناسب را انتخاب کنید. از مهم ترین نکات که لازم است در این زمینه به آن توجه شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

خرید کولر گازی اصل

 

کولر گازی های ارائه شده توسط برندهای شناخته شده اگر از مراکز معتبر خریداری شوند، دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند. علاوه براین، لازم است به این مساله نیز توجه شود که ممکن است قطعات داخلی دستگاه به دلایل مختلف نیاز به تعویض داشته باشند و بدون شک مراکز فروش معتبر که کالای اصل ارائه می دهند، قطعات یدکی اصل و اورجینال را نیز در این شرایط ارائه خواهند داد.

 

 

توجه به ظرفیت یا BTU

 

از دیگر نکات بسیار مهم در انتخاب کولر گازی مناسب، ظرفیت آن ها می باشد. هر یک از کولرها دارای ظرفیت و توانایی های متفاوتی در سرد یا گرم کردن محیط دارند و لازم است گزینه هایی را انتخاب کنید که با شرایط محیط مورد نظر تناسب داشته باشند. به عبارت دیگر، در خرید کولر گازی باید تناسب درستی میان ظرفیت BTU و اندازه محیط اتاق یا سالن ایجاد کنید.

 

 برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت کولر گازی کلیک کنید.

 

قابلیت های کولر گازی

 

کولر گازی ها دارای قابلیت های متفاوتی هستند و به عنوان مثال برخی اینورتر بوده و در صورت کاهش دمای محیط به اندازه تنظیم شده از قبل، سرعت چرخش موتور کمتر شده و در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد. لذا پیشنهاد می کنیم به این قبیل از قابلیت های دستگاه توجه داشته باشید، چون به شدت بر طول عمر آنها اثرگذار است.

از دیگر گزینه های مهم در خرید کولر گازی می توان به میزان مصرف انرژی و سه فاز یا تک فاز بودن و همچنین نحوه نصب آنها توجه داشته باشید.

نکات مهم بعد از خرید کولر گازی

 

به منظور افزایش کارایی و طول عمر دستگاه، لازم است بعد از خرید کولر گازی به چند نکته مهم توجه شود از قبیل:

  • فیلتر کولر گازی به صورت مرتب نیاز به شستشو دارد.
  • یونیت و واحد بیرونی دستگاه را در فضای باز که به خوبی هوا جریان داشته باشد نصب کنید
  • استانداردهای ایمنی را در نصب کولر گازی مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال، کولر گازی را نباید در محیط آشپزخانه نصب کنید

کارشناسان بانه کولر به منظور انتخاب بهتر، مشاوره های رایگان قبل از خرید کولر گازی را ارائه می دهند. برای برقراری ارتباط با این مجموعه می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده کنید.

در هنگام خرید کولر گازی ظرفیت کولر گازی بسیاز مهم است و ظرفیت کولر و اندازه اتاق باید تناسب داشته باشد 

  • فیلتر کولر گازی به صورت مرتب نیاز به شستشو دارد.
  • یونیت و واحد بیرونی دستگاه را در فضای باز که به خوبی هوا جریان داشته باشد نصب کنید
  • استانداردهای ایمنی را در نصب کولر گازی مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال، کولر گازی را نباید در محیط آشپزخانه نصب کنید
  • خرید کولر گازی اصل
  • توجه به ظرفیت یا BTU
  • قابلیت های کولر گازی
  • از دیگر گزینه های مهم در خرید کولر گازی می توان به میزان مصرف انرژی و سه فاز یا تک فاز بودن و همچنین نحوه نصب آنها توجه داشته باشید.

برای دیدن ویدیوهای بیشتر به اینستاگرام بانه کولرز مراجعه کنید.

برای تماشای ویدئوی زیر به فیلتر شکن نیاز دارید.