خرید کولرگازی ال جی

کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی


فایل صوتی این متن

مروری بر شرکت ال جی

ال جی الکترونیک،شرکتی کره ای چند ملیتی است که به صورت خوشه ای اداره میشود . شرکتهای خوشه ای از بخشهای متعددی تشکیل شده اند که هرکدام روی صنایعی خاص ،متمرکز هستند.

به طور مثال بخش تولید نمایشگرهای صنعتی خانگی به LG DISPLAY موسوم است .این بخش ها به صورت تخصصی،معطوف به تولید محصولی خاص هستند و همگی زیر مجموعه شرکت اصلی هستند.

ال جی در سال 1958 با نام Gold star شروع به کار کرد و بعدها به برند فعلی تغییر اسم یافت .طبق آمار، این شرکت کره ای در سال 2019 میلادی 125000 کارمند داشت و پس از سامسونگ الکترونیک به عنوان دومین کمپانی بزرگ کره جنوبی شناخته میشود .

ال جی در ابتدا تولیدات بسیار محدودی از جمله رادیو و تلفن های رومیزی سنتی داشت و سهم بسیار ناچیزی از بازار کره را در اختیار داشت .ال جی سال 1968 اولین شعبه خود را در شهر نیویورک تاسیس کرد و همین امر زمینه ساز پیشرفتهای بین الملی گردید .

هم اکنون lg بر روی بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ جهان سیطره دارد و تولیداتش کموبیش در سراسر جهان ،در دسترس است .

صنایع تهویه مطبوع ال جی

بخش تولید سیستمهای سبک و سنگین تهویه مطبوع ،جزو معروفترین و پولسازترین زیر مجموعه های ال جی است .کمپانی LG در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات تهویه مطبوع،صاحب سبک است .

این تجهیزات تهویه مطبوع در مدلها و طرح های متفاوت ،بسته به نوع کاربری ساخته میشود . سیستمهای تهویه مطبوع، خود به دو دسته صنایع سبک و صنایع سنگین تقسیم بندی میشوند.

صنایع سنگین همانطور که از نامش پیداست ،تجهیزاتی سنگین و حجیم، جهت استفاده در پروژه های بزرگ هستند.صنایع سبک نیز جهت استفاده های خانگی یا فضاهای به نسبت کوچکتر استفاده میشوند .

شرکت ال جی در زمینه ساخت هر دو تیپ سبک و سنگین فعال است . از صنایع سبک میتوان به اسپلیت های دیواری ،کولرگازی ایستاده ،کولرگازی پرتابل ،داکت اسپلیت ،کستی،و مولتی پنل ها اشاره کرد.

صنایع سنگین نیز سیستمهای همانند چیلر،برج خنک کننده و vrf را شامل میشود . در ادامه به نقد و بررسی بهترین کولرگازی های ال جی خواهیم پرداخت .

1 – اسپلیت دیواری ال جی – Wall mounted

کولرهای گازی تیپ دیواری دوتکه موسوم به (اسپلیت ) محبوب ترین نوع تولیدی این محصول است . از دلایل محبوبیت اسپلیت میتوان به قیمت معقول،نصب آسان،تعدد مدلها و حمل نقل آسان اشاره کرد.

ال جی مدلهای بیشماری را در تیپ دیواری،روانه بازارهای جهانی کرده است . این مدلها بسته به سازگاری اقلیمی و همچنین امکانات و آپشن ها با هم در تفاوتند .

اسپلیت دیواری از دو تکه یعنی یونیت داخلی (indoor unit) و یونیت خارجی (outdoor unit) تشکیل شده است .یونیت داخلی بر روی دیوار نصب میشود و نقش دمنده هوا را بر عهده دارد . یونیت خارجی نیز به کندانسور یا موتور کمپرسور موسوم است که وظیفه ایجاد برودت را بر عهده دارد .

از اسپلیت دیواری ال جی ، بیشتر در مکان های مسکونی و فروشگاه های کوچک استفاده میشود . اسپلیت ال جی در ظرفیتهای 9000 الی 32000 تولید میشود .

کولر گازی ال جی دیواری

مشخصات فنی کولر گازی ال جی دیواری دو تکه اینورتر

2- کولر گازی ایستاده ال جی

کولرگازی ایستاده ال جی نیز همانند اسپلیت از دوتکه یونیت داخلی و یونیت خارجی تشکیل شده است . تفاوت کولرگازی ایستاده با دیواری همانطور که از اسمش پیداست در محل نصب و قرارگیری یونیت داخلی است .

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده همانند یخچال بر روی زمین تکیه میزند . این تیپ از کولرگازی پس از مدل دیواری ، پرطرفدارترین و رایج ترین نوع است .

کولر ایستاده یک مزیت بزرگ به نسبت اسپلیت دارد و انهم ساپورت کردن ظرفیت های بالای 36000 است . اسپلیت های ال جی از نظر ظرفیت محدود هستند و در مدلهای سرد خالی ، تا ظرفیت 32000 را ساپورت میکنند .

کولر گازی ایستاده اما تا ظرفیت 60000 btu ادامه دارد و این دستگاه را جهت نصب در مکانهای بزرگ، گزینه ای ایده آل میکند. از کولرگازی ایستاده در مکانهای همانند سالن سینما، بانک و ادارات ،سوپرمارکت ها و منازل مسکونی بزرگ ، استفاده میشود .

کولر گازی ال جی ایستاده

عکس کولر گازی ال جی ایستاده اینورتر

3- داکت اسپلیت ال جی 

پس از کولر گازی ایستاده ، داکت اسپلیت ال جی رواج و فروش بالایی دارد . داکت اسپلیت نیز از دو یونیت داخلی و خارجی ساخته شده و تنها تفاوت ظاهری آن در نوع یونیت داخلی و محل قرارگیری آن است .

بارزترین مزیت داکت اسپلیت به نسبت کولر ایستاده و اسپلیت در مکانیزم کانال کشی و پارتیشن بندی آن است. کولرگازی ایستاده و دیواری تنها برای یک فضای مجزا همانند پذیرایی منزل مسکونی مناسب هستند و چنانچه برای سایر فضا ها نیاز به تهویه باشد میبایست چند دستگاه مجزا تهیه کرد .

داکت اسپلیت همانند کولر آبی قابلیت کانال کشی دارد و میتوان از یک دستگاه چندین اشعاب گرفت . به طور کلی داکت اسپلیت جهت استفاده در مکانهای دارای پارتیشن بندی،گزینه بسیار ایده آل و اقتصادی است .

داکت اسپلیت ال جی از ظرفیت 18000 شروع و تا 60000 btu/h ادامه دارد . قیمت داکت اسپلیت ال جی به نسبت کولر ایستاده با ظرفیتی یکسان ، اندکی گرانتر است و دلیل آنهم همان قابلیت کانال کشی و انشعاب گیریست .

کولر گازی ال جی داکت

کولر گازی ال جی تیپ داکت اسپلیت

4- کولر گازی کاستی ال جی

کولر گازی کستی (cassette) نیز از دو تکه موتور کندانسور و هواساز تشکیل شده است . این کولر نیز همانند داکت اسپلیت قابلیت کانال کشی و پارتیشن بندی دارد .

تفاوت کولرگازی کاستی با داکت اسپلیت در نوع و محل قرارگیری هواساز است . هواساز کولر گازی کاستی از سقف آویزان میشود و بدین جهت به کولرگازی سقفی نیز شهرت یافته است .

برای نصب کولر گازی کاستی میبایست پیشتر مکان و محل مناسب روی سقف تعبیه شود و عملیات لوله کشی نیز در حد امکان انجام شده باشد . قیمت کولر گازی کاستی ال جی به نسبت داکت اسپلیت با ظرفیتی یکسان ، اندکی گرانتر است و دلیل آنهم ، تکنولوژی پیچیده هواساز است .

کولرگازی کاستی lg در ظرفیتهای 18000 تا 60000 btu/h در دسترس است . کاستی ها به جهت زیبایی و عدم گرفتن جا (به دلیل کارگذاری در سقف) محبوبیت فراوانی دارند .

کولر گازی ال جی کاستی

کولر گازی ال جی کاستی اینورتر سرد گرم

5- کولر گازی ال جی مولتی پنل 

کولرگازی مولتی پنل همانطور که از اسمش پیداست از تعداد بیش از یک پنل تشکیل شده است . مولتی پنل همان اسپلیت دیواری مرسوم است که قابلیت کانال کشی دارد .

کولر گازی مولتی پنل از یک یونیت خارجی و دویا چند یونیت داخلی تشکیل شده است . یونیت خارجی به تعداد یونیت داخلی ورودی و خروجی گاز دارد و میتوان به همان تعداد از آن اشعاب گرفت .

از کولرگازی چند پنله در مکان های که نیاز به پارتیشن بندیست استفاده میشود . این کولر گازی دو عیب اساسی دارد که یکی قیمت بسیار گران آن است .

ایراد دیگر مولتی پنل ،تخریب فضا با لوله کشی های متعدد است . میبایست برای هر انشعاب لوله رفت و برگشت تدارک دید که علاوه بر هزینه بالای نصب ،فضا را نیز تخریب میکند .

ایراد دیگری نیز به بعضی از مولتی  پنل ها وارد است و آنهم عدم کنترل مجزای هر انشعاب است . به طور مثال هنگام روشن کردن انشعاب پذیرایی ،اتاق خواب نیز روشن میشود و بلعکس .

کولر گازی ال جی مولتی پنل

مشخصات کولر گازی ال جی مولتی پنل اینورتر

6 – کولر گازی پرتابل ال جی 

کولرگازی پرتابل از نظر حجمی، یک از کوچکترین و ساده ترین نوع سیستم های تهویه مطبوع است . این کولر به صورت یک تکه ساخته میشود و قابل حمل است .

یک پارچه و قابل حمل بودن بزرگترین مزیت کولر گازی پرتابل است . موتور کمپرسور پرتابل داخل خود هواساز جایگذاری شده و نیاز به لوله کشی نیز ندارد .

کولرگازی پرتابل دو ایراد بزرگ دارد .اولین ایراد، نیاز دستگاه به لوله ای برای خارج کردن گرمای تولید شده است که میبایست به فضای بیرون هدایت شود .

ایراد دوم کولرگازی پرتابل عدم داشتن ظرفیتهای btu/h بالا است . کولر گازی پرتابل ال جی در ظرفیت های 9000 الی 18000 تولید و عرضه میشود .

کولر گازی ال جی پرتابل

مشخصات کولر گازی ال جی پرتابل اینورتر

7- کولرگازی پنجره ای ال جی

کولر گازی پنجره ای نیز همانند پرتابل به صورت یک تکه و یکپارچه ساخته شده است . این کولرگازی به صورت مستطیل شکل طراحی و مابین فضای داخل و خارج ، جایگذاری میشود .

کولرگازی پنجره ای نیاز به فضای برای خارج کردن حرارت است . این کولر گازی را روی پنجره به گونه ای نصب میکنند که بخش گرمایی دستگاه بیرون از فضا و پیشخوان آن نیز داخل فضا ،قرار گیرد.

پرتابل ال جی در ظرفیت 9000 الی 18000 تولید و عرضه میشود . تنها ایراد وارده بر کولر پرتابل ، عدم داشتن ظرفیت های بالای 18000 است .

کولر گازی ال جی پنجره ای

مشخصات کولر گازی ال جی پنجره ای اصلی

8 – کولرگازی سرمایش مرکزی VRF 

برای پروژه های عظیم همانند بازارهای خرید سرپوشیده، برج ها، نمایشگاه ها و .. که میزان ظرفیت بالای نیاز است از سیستمهای سرمایشی VRF استفاده میشود .

کولرگازی وی ار اف ساخت شرکت Daikin ژاپن است اما سایر شرکتهای سازنده همانند ال جی نیز،تولید کننده این سیستم هستند . کولرگازی VRF از یک مجموعه موتور کمپرسور شبکه ای به همراه تعداد فراوانی هواساز تشکیل شده است .

کولر VRF ظرفیت تعیین شده خاصی ندارد و معمولا بر اساس نیاز پروژه براورد میشود . برای نصب VRF میبایست پیشتر سازه به صورتی خاص مهندسی شود و کوریدورهای برای عبور لوله ها ، تدارک دیده شود .

قیمت کولرگازی ال جی VRF بسیار گران است اما به نسبت کارایی و ایجاد ارزش افزوده برای پروژه ، قیمتی ناچیز است .ساختمان های که از VRF استفاده میکنند ارزش افزوده بالایی دارند .

کولر گازی ال جی VRF

کولر گازی ال جی VRF اینورتر اصلی

کولر گازی ال جی اینورتر

اینورتر یک مدار الکترونیکی تبدیل جریان متناوب به مستقیم است . در کولرگازی مدار اینورتر با ایجاد دور متغیر در کمپرسور،مانع از استارت خوردن آن میشود .

مصرف برق اساسی کولرهای گازی مربوط به مکانیزم استارت خوردن موتور است که به لطف سیستم اینورتر،مشکل به کلی مرتفع شده است .

برد اینورتر کمپرسور را روی حالت آماده به کار نگه میدارد و هرگز به صورت کامل خاموش نمیشود .شروع مجدد کمپرسور با فشردن یک دکمه توسط کاربر صورت میگیرد و موتور از خواب موقت بیدار میشود .

ال جی الکترونیک جزو نخستین شرکتهای سازنده کولر گازی اینورتر بود . هم اکنون ال جی در زمینه ساخت مدار های اینورتر ، صاحب سبک است .

مدار دوال اینورتر Dual Inverter

مدار دوال اینورتر یک مکانیزم فنی حرفه ای است که از سال 2015 به بعد روی کولرهای گازی lg نصب شده است . منظور از کلمه دوال اینورتر یا همان اینورتر دوگانه وجود دو عدد مدار نیست.

اشخاصی که به اشتباه میپندارند که دستگاه دو مدار دارد یا قصد فریب بقیه را دارند یا خود نیز مطلع نیستند .منظور از DUAL وجود دو عدد رتور چرخنده برای فشرده سازی گاز است .

کمپرسورهای سنتی از یک عدد رتور جهت فشرده سازی گاز استفاده میکنند . وجود دو عدد رتور باعث کاهش فشار روی موتور میشود و در نتیجه در مصرف برق کلی صرفه جویی میشود .

معروفترین کولر گازی ال جی دوال اینورتر در حال حاضر سری آمپر کنترل است . امپر کنترل مجهز به نسل 5 مدار های DUAL INVERTER با صرفه جویی 75 درصد است .

کولر گازی ال جی اینورتر

مشخصات کولر گازی ال جی اینورتر اصلی

مدار اسمارت اینورتر Smart Inverter

مدار اسمارت اینورتر،نسل هوشمند مدار دوال اینورتر است . با وجود آنکه اسمارت اینورتر مزیت خاصی نسبت به دوال اینورتر ندارد اما از نظر قیمتی اندکی گرانتر است .

مدار Smart inverter همچون یک ecu اتومبیل،کل مکانیزم فنی دستگاه را تحت کنترل دارد . این سیستم اطلاعات سنسورهای متعدد همانند سنسور پایداری دما و تنظیم دما را دریافت و براساس داده ها ،به کمپرسور فرمان میدهد .

سیستم اسمارت اینورتر رواج فراوانی بین تولیدات ال جی دارد . از معروفترین کولرگازی های مجهز به مدار اسمارت اینورتر میتوان از داکت اسپلیت ال جی مدل پرمیوم اشاره کرد .

داکت اسپلیت ال جی پرمیوم در به لطف داشتن سیستم smart inverter صرفه جویی 73 % دارد .

کولر گازی ال جی اسمارت اینورتر

مشخصات و عکس کولر گازی ال جی اسمارت اینورتر

مدار اینورتر وی inverter V

سیستم InverterV اولین نسخه تولید سیستم اینورتر ال جی است . این سیستم در سالهای بعد دوچار دگرگونی های متعدد شد و تا حد زیادی بهینه سازی گردید .

مدار اینورتر وی در حال منسوخ شدن است و کم کم از تولیدات ال جی حذف شده است . این مدار قابلیت های دوال اینورتر و اسمارت اینورتر را ندارد و به اندازه کافی نیز هوشمند نیست .

از اینورتر وی روی بسیاری از کولرهای گازی ایستاده ال جی استفاده شده است . اینورتروی اکنون نیز روی تولیدات مونتاژی گلدیران همانند مدل نکست پلاس نصب شده است .

کولر گازی ال جی اینورتر وی

مشخصات کولر گازی ال جی InverterV

قیمت کولر گازی ال جی 

قیمت کولرگازی ال جی به چند پارامتر مختلف وابسته است . اولین و مهمترین پارامتر در قیمت گذاری ال جی ، قیمت روز ارز همانند دلار است .

دستگاه های ال جی به صورت بین الملی قیمت گذاری میشودند و به تبع آن در ایران نیز قیمت، وابسته به نرخ جهانی است . قیمت بالای ارزهای همانند دلار تاثیر بسیار زیادی روی کولر های ال جی دارد .

به جهت پایین بودن ارزش پول ملی ،این پارامتر بسیار تاثیرگذار بوده است . بسیار پیش آمده است که قیمت جهانی ال جی در حدود 50 دلار تغییر کند که بسیار ناچیز است اما همین پنجاه دلار چنانچه به ریال برگردانده شود، مبلغ بالای بدست می آید .

پارامتر دیگر در تعیین قیمت کولرگازی و اسپلیت ال جی ، بحث موجودیت کالا است . به تبع کالایی که در بازار به وفور یافت شود قیمت پایین و اجناس نادر ، قیمتهای نجومی دارند .

هزینه حمل یکی دیگر از فاکتورهای قیمت گذاری ال جی است . به جهت قیمت بالای کولرهای گازی ساخت ال جی و ضمانت بالای آن ، هزینه حمل نیز به تبع گرانتر است .

بسیاری دیگر از فاکتورها و پارامترها در قیمت گذاری دخیل هستند اما موارد ذکر شده جزو مهمترین و تاثیرگذارترین آنان بود .

خرید کولر گازی ال جی از فروشگاه بانه کولر

بانه کولر به عنوان قدیمی ترین و تخصصی ترین فروشگاه تهویه مطبوع در بانه ، تولیدات روز ال جی را همواره در لیست فروش دارد  .

تمامی کولرهای گازی ال جی خریداری شده از بانه کولر دارای تضمین اصالت کتبی و گارانتی معتبر شرکتی هستند . همواره میتوانید از طریق شماره های درج شده مشاوره خرید بگیرید و از جدیدترین قیمتها مطلع شوید.

08734219214

09183753655

09185360096

09101453613

آدرس : کردستان بانه بلوار شهرداری کوچه پاساژ تیراژه – مرجع تهویه بانه کولر – برادران محمدزاده

خرید کولر گازی ال جی

قیمت کولر گازی ال جی اصلی


برای دیدن ویدیوهای بیشتر به اینستاگرام بانه کولرز مراجعه کنید.

قیمت کولرگازی ال جی به چند پارامتر مختلف وابسته است . اولین و مهمترین پارامتر در قیمت گذاری ال جی، قیمت روز ارز همانند دلار است. 

دستگاه های ال جی به صورت بین الملی قیمت گذاری می شوند و به تبع آن در ایران نیز قیمت، وابسته به نرخ جهانی است. قیمت بالای درهم یا دلار تاثیر بسیار زیادی روی کولر گازی ال جی دارد.

ال جی الکترونیک جزو نخستین شرکت های سازنده کولر گازی اینورتر بود. برد اینورتر کمپرسور را روی حالت آماده به کار نگه می دارد و هرگز به صورت کامل خاموش نمی شود. شروع مجدد کمپرسور با فشردن یک دکمه توسط کاربر صورت می گیرد و موتور از خواب موقت بیدار می شود.

  • اسپلیت دیواری ال جی – Wall mounted
  • کولر گازی ایستاده ال جی
  • داکت اسپلیت ال جی
  • کولر گازی کاستی ال جی
  • کولر گازی ال جی مولتی پنل
  • کولر گازی پرتابل ال جی
  • کولرگازی پنجره ای ال جی
  • کولرگازی سرمایش مرکزی VRF

برای تماشای ویدئوی زیر به فیلتر شکن نیاز دارید.

کولر گازی ال جی ایستاده

کولر گازی ایستاده

فایل صوتی این متن

شکل های مختلفی از کولر گازی وجود دارد که یکی از مدل های آن کولر گازی ایستاده است. در این مقاله دوست داریم تفاوتهایی که بین کولر گازی ایستاده و مدل دیواری است را با هم بررسی کنیم تا در خرید بهترین نتیجه حاصل شود.

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری بخش سرمایش و گرمایش

یکی از مهمترین انتظاراتی که برای کولرها دیده می شود سرمایش و گرمایش است. در مورد کولر گازی ایستاده و دیواری باید گفت که هر دو مدل دارای سیستم کمپرسور یکسانی هستند. در واقع در عملکرد این دو نوع کولر هیچ تفاوتی دیده نمی شود. اگر دقت کنیم هم هر دو گزینه دارای بخش های داخلی و بیرونی هستند و نیاز است که بخش بیرونی آنها نصب شود پس این تصور که کولر گازی ایستاده نیاز به نصب بخش بیرونی ندارد اشتباه است. موضوع مهمی که در مورد کولر ایستاده گازی دیده می شود ظرفیت و توان سرمایش آن است که از مدل های زمینی بسیار بیشتر است در واقع ابعاد کمپرسور و همینطور تجهیزات داخلی به کار به نوعی است که بزرگتر از مدل های دیواری بوده و همین موضوع سبب می شود که این محصول کیفیت خوبی داشته باشد. زمانی که تجهیزات داخلی کولر ایستاده گازی بیشتر از مدل های دیواری است در واقع قابلیت خنک سازی نیز بیشتر می شود. هوای گرم سبکی برای این کولرها در نظر گرفته می گیرد. کولر ایستاده گازی از نظر ارتفاع نیز بیشتر است و سبب می شود که فضای اتاق سریعتر سرد شود.

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری از نظر ابعاد

در خرید کولر گازی ایستاده باید به ابعاد و فضایی که قرار است کولر در آن اجرا شود دقت کنید. کولر گازی ایستاده به نسبت کولر گازی دیواری بسیار بزرگتر است و قسمتی از آن فضای داخلی منزل را اشغال می کند. این نوع کولرها توان سرمایشی زیادی دارند بنابراین اگر فضای کافی دارید شک نکنید که خرید کولر گازی ایستاده بهترین گزینه برای شما خواهند بود. از سوی دیگر استفاده از مدل ایستگاه برای فروشگاه ها و مغازه ها و انبارها و پاساژها گزینه بسیار خوبی است و در چنین مکان هایی معمولً توان کافی برای مدل های دیواری دیده نمی شود. از سوی دیگر تنها می بایست از کولرهای گازی ایستاده در چنین مکان هایی استفاده کرد تا نتیجه لازم اخذ شود. دمنده هایی که برای کولر ایستاده در نظر گرفته می شود به نسبت کولر گازی دیواری بزرگتر است و از سوی دیگر دمپر این مدل از کولرها معمولاً از نوع دیواری تنگ تر است و سبب می شود که پرتاب هوا به خوبی صورت بگیرد و بیشتر شود. در هر صورت این کولرها سرما را پوشش می دهد و سبب خنک سازی قوی تری می شود. کولرگازی ایستاده-بانه کولر

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری از نظر مصرف

وقتی قرار است فضای بیشتری را خنک کنید باید هزینه بیشتری نیز در نظر داشته باشید کمپرسوری که برای کولر گازی ایستاده استفاده می شود معمولاً بزرگتر از مدل های دیواری است و این موضوع سبب می شود که مصرف نیز بیشتر شود اما این مصرف بیشتر به واسطه کارایی بیشتر معنا پیدا می کند و قطعاً اگر از زاویه دیگر به موضوع نگاه شود کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود. در صورتی که نگراه مصرف برق کولر هستید می بایست به دنبال نوع کم مصرف با درجه A باشید.

تفاوت کولر گازی ایستاده و دیواری از نظر صدای فن

صدای فن برای کولر گازی ایستاده به نسبت مدل دیواری بیشتر است. در واقع دمنده هایی که برای این مدل از کولرهای گازی استفاده می شود اغلب بزرگتر هستند و این موضوع سبب می شود تا صدای بیشتری نیز داشته باشند. استفاده از کولر ایستاده گازی برای مکان های تجاری بسیار ارزشمند است. صدای فن برای محیط های کوچک معمولاً آزاردهنده است . کولر گازی ایستاده-بانه کولر

برای اطلاعات بیشتر درباره کولر گازی ال جی کلیک کنید.

ویژگی های کولر گازی ایستاده

طراحی کولر گازی ایستاده معمولاً زیبا و دلنشین است و استفاده از آن در محیط هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. در این مدل از کولرها از کمپرسورهای اسکرال پرتوان استفاده می شود که سبب می شود مصرف انرژی پایین تر شود. از سوی دیگر این کولرها دارای فیلترهای تصفیه هوا و خوشبوکننده هستند که به نوبه خود بهترین ویژگی محصول محسوب می شوند. قدرت رطوبت زدایی این مدل از کولرها بالا است و از نظر استهلاک شرایط خوبی دارند. از سوی دیگر جهت خنک کنندگی و گرم کنندگی این کولرها به طور کلی بسیار پر قدرت و ارزشمند است. مدل های بزرگتر کولر ایستاده گازی معمولاً نیاز به برق سه فاز دارند و ظرفیتی که برای آنها در نظر گرفته می شود تا 96000 BTU است. از یاد نبرید که این محصولات دارای کندانسور و کمپرسورهای مخصوصی هستند که می بایست در محیط خارج نصب شود. استفاده از کولر گازی ایستاده برای محیط های صنعتی گزینه خوبی است و میتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

چطور خرید کنیم؟

در خرید کولر گازی ایستاده در ابتدا به توان و ظرفیت آن دقت کنید و شرایط را بر اساس محیط و فضایی که قرار است سرد یا گرم شود. بسنجید. موضوع دیگر در مورد رطوبت زدایی بالای محصول سوال کنید و سطح قدرت آن را بررسی کنید. در صورتی که نیاز به محصولی دارید که صدای کمی ایجاد نماید باید مدل فنی که برای کولر گازی ایستاده به کار رفته است را مورد بررسی قرار دهید. از سوی دیگر برخی از مدل ها از نظر ابعاد با سایر مدل ها متفاوت هستند و بهتر است که دقت لازم در این زمینه صورت بگیرد. اگر نیاز است باید فیلتر تصفیه هوا و خوشبو کننده بودن دستگاه نیز بررسی شود.

لذت خرید از بانه کولر

بانه کولر با تیم تخصصی خود توانسته در زمینه عرضه کولر گازی ایستاده بهترین عملکرد را داشته باشد. خوشبختانه تنوع و مدل های متنوعی از کولرهای گازی ایستاده وجود دارد که سبب می شود موقعیت اجرایی بهتری در نظر گرفته شود. این محصول به واسطه نشان اصالت و بدون هیچ واسطه ای در اختیار شما قرار می گیرد. البته که می توانید سوالات مورد نظر خود را در راستای کیفیت محصول پرسیده و سپس اقدام به خرید داشته باشید. سایت بانه کولر به شما خریدی لذت بخش را هدیه می دهد.

یکی از مهمترین انتظاراتی که برای کولرها دیده می شود سرمایش و گرمایش است. در مورد کولر گازی ایستاده و دیواری باید گفت که هر دو مدل دارای سیستم کمپرسور یکسانی هستند. در واقع در عملکرد این دو نوع کولر هیچ تفاوتی دیده نمی شود. اگر دقت کنیم هم هر دو گزینه دارای بخش های داخلی و بیرونی هستند و نیاز است که بخش بیرونی آنها نصب شود پس این تصور که کولر گازی ایستاده نیاز به نصب بخش بیرونی ندارد اشتباه است.

طراحی کولر گازی ایستاده معمولاً زیبا و دلنشین است و استفاده از آن در محیط هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. در این مدل از کولرها از کمپرسورهای اسکرال پرتوان استفاده می شود که سبب می شود مصرف انرژی پایین تر شود. از سوی دیگر این کولرها دارای فیلترهای تصفیه هوا و خوشبوکننده هستند که به نوبه خود بهترین ویژگی محصول محسوب می شوند. قدرت رطوبت زدایی این مدل از کولرها بالا است و از نظر استهلاک شرایط خوبی دارند. از سوی دیگر جهت خنک کنندگی و گرم کنندگی این کولرها به طور کلی بسیار پر قدرت و ارزشمند است.

در خرید کولر گازی ایستاده باید به ابعاد و فضایی که قرار است کولر در آن اجرا شود دقت کنید. کولر گازی ایستاده به نسبت کولر گازی دیواری بسیار بزرگتر است و قسمتی از آن فضای داخلی منزل را اشغال می کند. این نوع کولرها توان سرمایشی زیادی دارند بنابراین اگر فضای کافی دارید شک نکنید که خرید کولر گازی ایستاده بهترین گزینه برای شما خواهند بود. از سوی دیگر استفاده از مدل ایستگاه برای فروشگاه ها و مغازه ها و انبارها و پاساژها گزینه بسیار خوبی است و در چنین مکان هایی معمولً توان کافی برای مدل های دیواری دیده نمی شود. از سوی دیگر تنها می بایست از کولرهای گازی ایستاده در چنین مکان هایی استفاده کرد تا نتیجه لازم اخذ شود.

برای دیدن ویدیو های بیشتر به اینستاگرام بانه کولرز مراجعه کنید. 

برای تماشای ویدئوی زیر به فیلتر شکن نیاز دارید.

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی ال جی 2020

توجه : مدل های ذکر شده در زیر محدود به ماه 4 یا آوریل میلادی هستند و امکان دارد در ماه های آتی میلادی مدل های بیشتر نیز به محصولات ال جی الحاق شوند .

ال جی الکترونیک شرکتی چند ملیتی خوشه ای کره ای میباشد که در سال 1977 در سئول تاسیس گردیده و هم اکنون بیش از 85000 پرسنل به صورت مستقیم در این کمپانی مشغول به کار هستند .

طیف محصولات ال جی بسیار گسترده میباشد و به طور کلی این کمپانی کره ای بر روی بیشتر صنایع مورد نیاز بشر مدرن،سایه انداخته است .

ال جی کار خود را با شعاری ساده مبنی بر ساخت وسایل با کیفیت و در عین حال قیمتی ارزان که همگان قادر به خرید ان باشند،شروع نمود و تا هم اکنون نیز همواره سعی در رقابتی بودن قیمت ها داشته است .

از معروفترین تولیدات کمپانی ال جی میتوان از نمایشگر های خانگی و تجاری،گوشی موبایل،سیستم های صوتی و لوازم جانبی،انواع لوازم خانگی،و همچنین سیستم های تهویه مطبوع،نام برد .

بخش سیستم های تهویه مطبوع ال جی که زیر مجموعه صنایع سنگین این کمپانی میباشد جزو پر رونق ترین و سود آور ترین شاخه های ال جی الکترونیک قلمداد میشود .

بخش تهویه ال جی انواع کولر گازی های دیواری (اسپلیت) کولر گازی ایستاده ، داکت اسپلیت،کولر های کاستی،اسپلیت های چند پنل موسوم به مولتی پنل،و همچنین سیبستم های سرمایش مرکزی همانند چیلر و vrf و … را شامل میشود .

ال جی هر ساله طیف گسترده ای از سیستم های سرمایشی گرمایشی مختلف را روانه بازار های جهانی میکند که از لحاظ فناوری و کیفیت از نسل پیشین خود سبقت گرفته اند .

مدل های مختلف کولر گازی ال جی 2020 بر خلاف سال های قبل به خاطر اپیدمی ویروس کرونا قدری با تاخیر به بازار های جهانی عرضه گردید.

با کاهش همه گیری ویروس کرونا و از ماه آوریل (April) بخش بزرگی از تولیدات تهویه مطبوع ال جی به صورت یکجا به بازار های جهانی عرضه گردید .

تغییرات مدل های کولر گازی ال جی 2020 شامل چه مواردی میشود؟ 

از سال 2016 میلادی کانسپ و شکل ظاهری کولر های گازی الجی ثایت و بدون تغییر مانده و اصولا عمده تغییرات شامل رفع مشکلات فنی نسل های پیشین و اضافه کردن آپشن های روز بوده است .

در در طراحی سیستم های کولر گازی ال جی 2020 همان زبان طراحی نسل های قبل ادامه یافته و ال جی به وفور سعی در اضافه کردن امکانات روز و هوشمند سازی سیستم ها داشته است.

ال جی سعی دارد کولر اسپلیت های خود را مدرن، و به هوش مصنوعی تجهیز کند به طوری که خود دستگاه به طور خودکار صفر تا صد عملیات تهویه محیط را با کمترین دخالت انسان انجام دهد .

یکی دیگر از بروز رسانی های اعمال شده روی کولر های گازی ال جی مدل 2020 مربوط به مکانیزم اینورتر و صرفه جویی هرچه بیشتر در مصرف برق است .

در مدل های 2020 ،مدار های اسمارت اینورتر به وفور به کار گرفته شده است و عملا همه ی سیستم های تهویه مطبوع ال جی به نحوی توسط این سیستم هوشمند سازی شده اند .

مدار SMART INVERTER بر خلاف نسل های پیشین اینورتر ها،فراتر از تبدیل جریان کار میکند و عملا کنترل بیشتر قسمت های کولر گازی را به صورتی هوشمند بر عهده دارد .

یکی دیگر از تغییراتی که در سری های مختلف کولر گازی ال جی 2020 به چشم میخورد استفاده از سیستم تصفیه هوا هوشمند پاریفاینگ است .

سیستم پاریفای دقیقا همانند آیونایزر در مدل های پیشین عمل میکند با این تفاوت که به صورت هوشمند اقدام به پاکسازی فضا از غبار و آلودگی های محیطی میکند .

برد اینورتر کولر گازی ال جی

مدار هوشمند کولر گازی ال جی 2020

اسپلیت های دیواری ال جی مدل 2020 کدامند ؟

معروف ترین دستگاه های سرمایشی گرمایشی ال جی، اسپلیت های دیواری موسوم به Wall Mounted هستند که به جهت سهولت نصب و قیمت معقول و همچنین کاربری ساده،بیشتر از سایرین مورد توجه هستند .

1 _ اسپلیت ال جی مدل پاریفاینگ (purifying)

جدیدترین نسل کولر گازی ال جی 2020 دیواری مدل پاریفاینگ اینورتر است .

پاریفاینگ سیستم تصفیه کننده محیط هوشمند است که برای نخستین بار از ان رونمایی شده است به جهت پیشرفته و تاثیرگذار بودن این آپشن،اسپلیت با همان مضمون نام گذاری شده است .

اسپلیت ال جی جدید مجهز به موتور هرمتیکال یا twin compressor میباشد که جدیدترین نسل کمپرسور ها قلمداد میشود.

گاز برودتی سری پاریفاینگ،مبرد نوین R 32 است اما در خاورمیانه با همان مبرد R 410 A عرضه گردیده شده است .

کولر گازی ال جی 2020 مدل پاریفاینگ مجهز به مدار پیشرفته Smart Inverter بهینه شده با صرفه جویی 75% است .

از آپشن های کاربردی ال جی اینورتر جدید میتوان به سیستم کنترل از راه دور wifi و همچنین مکانیزم تنظیم وات مصرفی اشاره کرد .

کولر گازی ال جی 2020

نمونه نصب شده ال جی پاریفاینگ

هولوگرام اصالت کولر گازی ال جی

هولوگرام اصالت کولر گازی ال جی پاریفاینگ

2 _ اسپلیت ال جی مدل امپر کنترل اینورتر (ایکنترل)

آمپر کنترل یکی دیگر از مدل های ال جی سری جدید است که دو نسل پیشین آن در سال های 2018 و 2019 عرضه گردیده و به جهت فروش بسیار بالا به طور مجدد با اندکی تغیر،روی خط تولید 2020 رفته است .

ایکنترل همان سیستم تنظیم آمپر مصرفی است که کاربر را قادر میسازد مصرف برق اسپلیت خود را در سه حالت 8∼6∼4 آمپر تنظیم و قفل کند .

کولر گازی ال جی 2020 سری امپر کنترل از سیستم تصفیه محیط هوشمند پاریفای بهره میبرد به گونه ای که سیستم آیونایزر پیشین، از حالت دستی خارج و به صورت هوشمند و مکانیزه ،کنترل میشود .

کمپرسور کولر گازی ال جی مدل امپر کنترل،همان موتور هرمتیک نسل پیشین با بهینه سازی های مختصر در مصرف برق و صدای خروجی میباشد و از مبرد R 410A نیز بهره مند است .

سیستم وای فای و عیب یابی هوشمند نیز همانند سری پیشین،بخش ثابت آپشن های دستگاه را تشکیل داده اند .

مدار اینورتر کولر گازی ال جی مدل امپر کنترل از نوع Dual Inverter بهینه شده است .

کولر گازی ال جی 2020

نمونه نصب شده ال جی امپر کنترل

کولرگازی ال جی ایکنترل

اسپلیت ال جی ایکنترل اینورتر

3- اسپلیت ال جی سری آیونایزر پلاس

اسپلیت دیواری دو تکه دیگر ال جی مدل اسمارت آیونایزر پلاس است که نسل پیشین آن در سال 2016 میلادی تولید شده بود و هم اکنون سری 2020 روی خط تولید رفته است .

آیونایزر پلاس از لحاظ آپشنی همانند بقیه مجهز به سیستم وای فای ،آیونایزر،عیب یابی هوشمند،تنظیم مصرف برق و .. است.

کمپرسور نسل جدید نیز همانند سایر مدل های بروز ال جی از نوع Hermetic انتخاب شده است .

گاز مبرد سری اسمارت 2020 مبرد R32 نوین است .

رادیاتور کولر گازی ال جی 2020 مدل اسمارت بهینه سازی شده و علاوه بر خاصیت زنگ بودن در مقابل اکسید شدن در مقابل گوگرد نیز مقاومت دارد .

صدای خروجی پنل با طراحی جدید بولیور کاملا بی صدا و سایلنت شده و عملا این دستگاه جهت نصب در مکان های که نیاز به آرامش و سکوت دارد،گزینه ای مطلوب قلمداد میشود .

کولر گازی ال جی 2020

نمونه نصب شده ال جی اسمارت

داکت اسپلیت ال جی مدل 2020

یکی دیگر از معروفترین سیستم های تهویه مطبوع ال جی داکت های این کمپانی هستند که به جهت قابلیت پارتیشن بندی و همچنین راندمان برودتی و حراتی مناسب،در بین انبوه سازان و مصرف کنندگان، محبوبیت فراوانی دارند .

ال جی در سال 2020 میلادی اقدام به بروز رسانی و آپگرید سری جدید داکت اسپلیت پرمیوم کرده است .

داکت اسپلیت ال جی مدل پرمیوم از کمپرسور دو رتوره حاره ای با قابلیت تحمل ضریب گرمای بیش از 66 درجه سلسیوس بهره میبرد .

گاز برودتی کمپرسور داکت ال جی، مبرد R410A است .

سری جدید داکت اسپلیت ال جی از سیستم پیشرفته اسمارت اینورتر بهره میبرد،این سیستم قادر است مصرف برق دستگاه را تا بیش از 65% بهبود ببخشد .

داکت اسپلیت ال جی اینورتر 2020 از ظرفیت 24000 الی 42000 به صورت تک فاز و تا 60000 در حالت سه فاز ، عرضه جهانی شده است .

کولر گازی ال جی 2020

هواساز داکت اسپلیت ال جی

کولر گازی ال جی 2020 تیپ ایستاده 

کولر گازی های ایستاده معمولا در مکان های بزرگ یک پارچه همانند بانک ها،لابی هتل ها،سوپرمارکت،سالن تجمعات و… کاربرد فراوان دارد.

ال جی در زمینه تولید کولر گازی های ایستاده نیز صاحب سبک است به طوریکه امکانات و آپشن های که روی نسل های مختلف کولر ایستاده ها نصب شده تا کنون روی هیچ سیستم دیگری دیده نشده است .

کمپانی ال جی الکترونیک در سال 2020 میلادی سری AF را به بازار تهویه معرفی کرده است .

سری AF از 24000 شروع و تا 50000 بی تی یو ادامه دارد و در دو حالت تک فاز 1∼N و سه فاز  N∼ 3 تولید شده است .

کمپرسور کولر ایستاده ال جی از نوع روتاری تروپیکال T3 با تحمل گرمای بیش از 65º سانتیگراد انتخاب شده و از مبرد R 410A نیز بهره میبرد .

دمپر های چرخشی کولرگازی ایستاده ال جی 2020 چهار جهته اتومات هستند .

سری AF نیز مانند مدل 2019 از مدار اسمارت اینورتر بهیننه شده با قابلیت صرفه جویی 73 % استفاده میکند .

فناوری جدید لرزشگیر موتور یکی از قابلیت های اضافه شده به نسل جدید کولر گازی ایستاده الجی است که سبب جذب حداکثری لرزش موتور و به تبع کاهش صدای خروجی دستگاه میشود .

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی ایستاده ال جی

برد اینورتر کولر گازی ایستاده

مدار اینورتر کولر گازی ایستاده

کولر گازی ال جی 2020 تیپ کاستی

کولر گازی کاستی یکی دیگر از تولیدات تهویه مطبوع ال جی است که میتوان از موتور کندانسورش انشعاب گیری کرد،این تیپ از کولر ها در داخل سقف جایگزاری میشوند .

کولر گازی کستی یا کاستی (Cassetti) معمولا استفاده تجاری دارند و در فروشگاه ها و مکان های اداری و یا بانک ها داخل سقف کاذب تعبیه میشوند.

کولر گازی کاستی ال جی سری کامفورت اینورتر، نخستین مدل معرفی شده در سال 2020 میلادی است .

موتور کولر گازی کاستی ال جی از نوع روتاری تروپیکال T3 با قدرت تحمل گرمای 58 درجه سلسیوس است .

سری کامفورت مجهز به مدار اینورتر وی (™InverterV) بهینه سازی شده با صرفه جویی 55% میباشد و از گاز خنک کننده R 410A نیز بهره میبرد .

فلپ های تقسیم هوا در سری جدید الجی به صورت چهار جهته اتومات طراحی شده اند و به وسیله ریموت کنترل مرکزی قابل تنظیم هستند .

کولر گازی ال جی 2020 تیپ کاستی در ظرفیت های 18000 الی 42000 به صورت تک فاز طراحی شده اند و ظرفیت های بالاتر که تا 55000 ادامه دارد،همگی سه فاز هستند .

از نظر قیمتی کولر گازی کاستی قدری از نمونه های داکت اسپلیت گران تر است اما از نظر نصب،قدری ساده تر بسته میشود .

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی کاستی ال جی

کولرگازی ال جی 2020

یونیت خارجی کولر گازی کاستی ال جی

کولر گازی ال جی 2020 تیپ وی آر اف ™VRF

کولر گازی وی ار اف یا سرمایش مرکزی اختراع شرکت دایکین زاپن است اما شرکت های زیادی در سال های اخیر نمونه های بسیار با کیفیتی از آن را عرضه نموده اند .

وی ار اف جزو صنایع سنگین تهویه مطبوع دسته بندی میشوند و جهت استفاده در مکان های بسیار بزرگ مانند برج ها،بازار خرید،فروشگاه های چند منظوره،سالن همایشات و.. کاربرد دارد .

وی ار اف ال جی موسوم به مولتی وی ™Multi V هم اکنون نسل پنج خود را با اصلاحات کلی در موتور کمپرسور،عرضه کرده است .

وی ار اف نسل 5 از سیستم اینورتر وی اپگرید شده هوشمند بهره میبرد به طوری که از کوچکترین تا بزرگترین قسمت های فنی دستگاه،توسط مدار کنترل میشود .

وی آر اف ها بر اساس تن دسته بندی میشوند،هر تن برابر با 12000 Btu/h است و دلیل محبوبیت این سیستم ها،پشتیبانی از ظرفیت های بسیار بالا است به طوری که همانند سایر دستگاه های تهویه مطبوع،محدودیت جهت برودت زایی ندارد .

نسل پنجم vrf ال جی از کمپرسور های هرمتیکال (بسته) مولتی رتور بهره میبرد که قابلیت برودتی فراتر از تصور را ارائه میدهد .

گاز موجود در سیلندر برودتی نسل پنج وی ار اف ال جی از نوع R 410 A پیشین است و نسبت به نسل چهار تغییری چندانی نکرده است .

کولر گازی ال جی 2020

کولر گازی وی آر اف ال جی

کولر گازی ال جی 2020

وی ار اف نسل پنج ال جی

خرید کولر گازی ال جی 2020

همانند سال های پیش مرجع تهویه بانه کولر پیشتاز در واردات مدل های روز تهویه ال جی است و در سال جاری میلادی نیز با وجود تاخیر به جهت همه گیری ویروس کرونا،واردات را متوقف نکرده است .

تمامی کولر اسپلیت های درج شده، هم اکنون در کاتالوگ های ارائه شده در وب سایت موجود میباشند و امکان خرید فراهم است .

جهت کسب اطلاعات دقیق به همراه جزئیات بیشتر نیز میتوانید از طریق تماس با شماره های درج شده و همچنین ارتباط با شبکه های اجتماعی بانه کولر،اقدام فرمایید .

جمع آوری شده توسط گروه تاسیساتی بانه کولر لذا هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع،طبق حقوق کپی رایت غیر مجاز است .

وب سایت : Banehcoolers.com

تلگرام : Telegram.me/banecoolers

انستاگرام : Instagram.com/banehcoolers

ایمیل : Info@banehcoolers

شماره های تماس

دفتر مرکزی

08734240729

08734219214

مشاوره و فروش

09183753655

09185360096

09101453613

مرجع تهویه بانه کولر – محمدزاده

 

کولرهای ال جی اینورتر

مروری بر کولرهای ال جی اینورتر

کولر اسپلیت های ال جی ر بازار تهویه جهان حکم رانی میکنند و همواره یکی از بهترین پیشنهاد ها برای خرید کولر گازی بی شک برد ال جی میباش.

کولرگازی های ال جی امکاناتی در اختیار مصرف کننده قرار میدهند که پیشتر در هیچ مارک دیگری شاهد آن نبوده ایم و به طور کلی ال جی ها یک قدم از سایرین جلوتر هستند .

در بین لوازم تهویه ال جی ¸ اسپلیت های دارای سیستم اینورتر بسیار مورد توجه هستند به گونه ای که در سال 2018 میلادی 91% تولیدات کولرگازی الجی مربوط به اسپلیت های اینورتر میباشد.

شرکت ال جی الکترونیک کره در سال 2018 میلادی طیف گسترده ای از اسپلیت های اینورتر را روانه بازارهای جهانی کرده است و هر کدام از امکانات خاص خود بهره مند هستند .

بهترین کولرهای ال جی اینورتر کدام ها هستند ؟

ال جی آمپر کنترل – i-control ampere

اسپلیت اینورتر ال جی مدل کنترل آمپر در حال حاضر پیشرفته ترین کولرگازی ال جی میباشد این کولر دارای سیستم کنترل دستی میزان مصرف برق میباشد به گونه ای که افت ولتاژ برق شهری را میتوان با پایین آوردن آمپر مصرفی جبران نمود از دیگر امکانات امپر کنترل وجود سیستم wifi میباشد که به وسیله اپلیکیشن smart ThinQ و نصب بر روی گوشی موبایل میتوان از هرجای دنیا کولرگازی را کنترل کرد امکان دیگر این کولرگازی سیستم ایونایزر میباشد که با تولید یون غبار و الودگی های محیط را جذب میکند این کولر دارای گاز R410A و کمپرسور T3 با تحمل گرمای 65 میباشد .

ال جی ارت کول پلاس _ Art cool plus

ال جی ارت کول از سال 2008 درحال تولید است اما مدل 2018 ان بسیار پیشرفته و با نسل های قدیم تفاوت ها دارد به طور مثال سیستم وایفای به این کولر اضافه شده است و از سیستم آیونایزر پلاسمستر بهره میبرد از نظر طراحی نیز کاملا با قالب های 2018 مطابقت دارد و جلوه ای بسیار زیبا دارد گاز خنک کننده ال جی ارت کول اینورتر R410 A میباشد و از وجود کمپرسور هرمتیک T3 با 66 درجه تحل گرما بهره میبرد .

ال جی اسمارت کول _ Smart Cool

کولرگازی الجی مدل اسمارت کول 2018 جزو بی نظیرترین مدل های این کمپانی میباشد اسمارت کول دارای موتور هرمتیک تقویت شده t3 با مبرد R410a میباشد این کولر به جهت پرتاب باد بسیار زیاد معروف است به گونه ای که در ظرفیت 27000 قادر به پرتاب باد 23 متر محدوده ای است < اسمارت کول 2018 مجهز به برد الکترونیکی smart inverter است که قادر به کاهش مصرف برق تا بیش از 75% است .

ال جی دوال کول-DUAL cool

کولر گازی ال جی مدل دوال کول که از سال 2016 عرضه شده است به جهت فروش بالا در سال 2018 نیز بروزرسانی شده است و سری us آن با تغیراتی مختصر و مفید همچنان رقیبی جدی برای سایر برندها است > کولر ال جی دوال کول دارای برد الکترونیکی dual inverter بهینه شده است همچنین این کولر از کمپرسور تروپیکال t3 با گاز r410a بهره میبرد از دیگر امکانات ال جی دوال کول میتوان به سیستم عیب یابی هوشمند با گوشی موبایل ¸ ایکون save energi جهت کنترل دستی مصرف برق و وجود 4 فیلتر کاتالیزور تصفیه هوا نام برد . 

ال جی گلد پلاس – GOLD plus

کولرگازی الجی مدل گلد پلاس در رده ی اسپلیت های اینورتر 2018 از همه پایینتر است انهم به جهت حذف بعضی از آپشن های غیر ضروری مانند سیستم وایفای و اسمارت دیاگ یا سیستم کنترل آمپر و غیره اما از نظر قدرت موتور با مدلی مانند آمپر کنترل هیچ تفاوتی ندارد  گلد پلاس از موتور روتاری حاره ای t3 با 65 درجه تحمل گرما و گاز مبرد R410 A بهره میبرد این اسپلیت مجهز به پیشرفته ترین برد کاهش دهنده مصرف برق یا Smart Inverter است که قادر به کاهش مصرف برق تا 70% به گفته خود شرکت ال جی میباشد.

این بود مختصری بر جدیدترین و پیشرفته ترین کولرهای گازی اینورتر ال جی در سال 2018 میلادی .

جمع آوری اطلاعات توسط کارشناسان تهویه بانه کولر صورت گرفته است به همین جهت کپی برداری بدون ذکر منبع خلاف عرف و دارای پیگرد قانونی میباشد . ®©

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپلیت های اینورتر ال جی هواره میتوانید با شماره های درج گردیده در تماس باشید و جهت مشاهده کاتالوگ به تفیک میتوانید وارد صفحه محصولات ال جی در وب سایت یا از طریق کانال تلگرام بانه کولر اقدام فرمایید .

 

08734219214

09183753655

09185360096

09101453613

آدرس کانال تلگرام بانه کولر

telegram.me/banehcoolers

آدر س دفتر بانه کولر

بانه – بلوار شهرداری – کوچه پاساژ نور و صادقی – پلاک 2 – محمدزاده