بانه کولر یه فروشکاه صنعت تهویه مطبوع هستش که از سال 1387 تاسیس و در شهر تجاری بانه واقع شده است

در بانه کولر تمام سیستم های سرمایشی گرمایشی مسکونی ،تجاری ، صنعتی با ابعاد و کاربری های مختلف عرضه میشود .

میتوان در طریق درگاه های پرداخت معتبر اقدام به خرید نمود یا در غیر این صورت با پرداخت هزینه حمل کالا از طریق فیش واریزی اقدام به ثبت سفارش نمود .

تمامی اجناس عرضه شده در بانه کولر با تضمین اصالت کتبی عرضه میشود و در صورت غیر تمامی ضرر و زیان ناشی از معامله به مشتری عودت میشود .

کالای ارائه شده در بانه کولر 100 % با نمونه عرضه شده در وبسایت شرکت سازنده مطابقت دارد و تمامی امکانات و اپشن ها و سرورهای شرکت سازنده را پشتیبانی میکنند .

بانه کولر برای ارسال سفارشات به شهرهای مختلف محدودیتی ندارد و از زمان ثبت سفارش صرفه نظر از فاصله شهرهای مختلف در یک بازه ی زمانی 1 الی 4 روز کاری سفارشات تحویل داده میشوند .

تمامی سیستم های سرمایشی گرمایشی عرضه شده دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر در سراسر ایران هستند و مشتری هنگام تحویل جنس ،کارت خدمات را نیز تحویل میگیرد .

بسته به نوع سیستم سفارش داده شده مدت و نوع خدمات گارانتی متفاوت است اما به طور کل از 24 الی 60 ماه روند گارانتی صورت میپذیرد .

به طور کل گارانتی محصولات در تمامی شهرهای با بیش از 30000 نفر جمعیت فعال است اما برای بخش های کوچکتر و روستا ها نیز نمایندگانی از شهرهای اطراف با پرداخت هزینه ایاب ذهاب فرستاده میشود .

تمامی کالاهای ارسال شده در هنگام تحویل جلو چشم خریدار باز و سلامت فیزیکی آن چک میشود .

کولرگازی های اینورتر به جهت پیجیدگی مکانیزم فنی دارای حساسیت های خاص خود هستند و میبایست خدمات خاصی را دریافت کنند در همین راستا بانه کولر جدا از گارانتی مرسوم خدمات خاص را مخصوص مدل های اینورتر ارائه داده است .

سیستم ها تهویه مطبوع به جهت پیچیدگی های فراوان قادر به تست فوری نیستند و نصب آنان زمان بر است لذا بانه کولر هم با تضمین کتبی سلامت فنی و هم با ارائه کارت گارانتی معتبر این مشکل را حل نموده به گونه ای که میتوان در صورت مشاهده کوچترین ایراد فنی ،دستگاه را عودت و تعویض نمود .

گارانتی کالاهای خارجی توسط شرکت های خصوصی معتبر که توانایی فراهم کردن قطعات این سیستم ها را دارا هستند انجام میگیرد.

از موارد نادر برای بعضی از برند های کمتر شناخته شده نبود قطعات است که بانه کولر این مشکل را با سفارش دادن به کشورهای همسایه در بازه ی زمانی 1 ماهه مرتفع میکند .

بیشتر کالاهای بانه کولر را اجناس برند خارجی تشکیل میدهند بدین جهت قیمت لحظه ای دلار ، مبنای اصلی قیمت گذاری است .

علاوه بر دلار پارامتر های دیگری همچون قیمت گمرکات ،خدمات پس از فروش ، نوع پک محصولات ،کلاس ارسال ، اپشن ها سفارشی و .. نیز در قیمت گذازی دخیلند .

از سال 1399 به بعد تمامی کالاهای موجود در بانه کولر دارای شناسه کالا وزارت صنعت مو معدن و تجارت هستند و وارداتشان قانونیست

در جریان نوسانات شدید بازار ارز قیمت برخی کالاها دستخوش تغییرات فراوانی میشود و طبیعی است برخی از کالاها بروز نیستند اما این روند موقت است و همکاران سعی در بروز نگه داشتن قیمتها دارند

چنانچه کالای سفارش داده شده با نمونه درخواستی متفاوت باشد یا دارای مشکل فنی و ایراد ظاهری باشد میتوان بلافاصله اقدام به تعویض یا عودت دادن کرد .

شناسه کالا یک کد QR است که داخل ان فایلی قرار دارد که همانند شناسنامه عمل میکند و اطلاعات کاملی از محصول و مکان ترخیص آن،همچنین هویت اشخاص حقییقی یا حقوقی را مشخص میکند .

شناسه کلا مستقیما از طریق وزارت صمت عرضه میشود و معیاری برای قانونی بودن کالا قلمداد میشود .

شناسه کالا با اطلاعات یکتایی که در خود گنجانده است میتواند معیاری برای اصالت کالا و قانونی بودن واردات آن باشد .

اجناس ارجینال تماما دارای شناسه کلا صنعت و معدن هستند و چنانچه کالای فاقد شناسه باشد به احتمال زیاد فاقد اصالت نیز هست .

در بانه کولر همگی فروشند نیستند بلکه اشخاصی که دانش تاسیساتی دارند نیز جزو تیم به حساب می ایند لذا میتوان از طریق تماس با شماره های درج شده مشاوره تخصصی دریافت کرد .

به طور قطع تضمین اصالت و خدمات پس از فروش درخور در هیچ فروشگاهی با این سطح ارائه نمیشود .

کولرهای گازی ارجینال یک سری فاکتور و پارامترهای خاص خود را دارند که در مدلهای تقلبی دیده نمیشود .در همین راستا میتوانید مقالات مربوطه در سایت را مطالعه و با کارشناسان تاسیساتی بانه کولر در ارتباط باشید