ال جی دوال اینورتر 24000

عوامل موثر بر قیمت کولر گازی

قیمت کولر گازی از جمله موارد بسیار مهمی می باشد که لازم است در زمان خرید به آن توجه شود و اطلاع از گران یا ارزان تر بودن برخی از اسپلیت ها نسبت به سایر گزینه ها به دلیل انتخاب کولر بهتر ضروری است. بانه کولر؛ ارائه دهنده انواع کولر گازی از بهترین برندها در ادامه عوامل موثر بر قیمت کولر گازی را بررسی نموده و به هر آنچه که باید در این باره بدانید اشاره خواهد داشت.

 

قیمت انواع کولر گازی

کولر گازی های موجود در بازار را می توان بر اساس فاکتورهای مختلف تقسیم بندی نمود که از مهم ترین آنها، شکل ظاهری و نحوه نصب هر یک می باشد. به عنوان مثال، برخی از کولر گازی ها ایستاده و پرتابل بوده و برخی بر روی سقف یا پشت پنجره نصب می گردند. از جمله موارد و عوامل بسیار موثر بر قیمت کولر گازی می توان به نوع آنها اشاره نمود. به عنوان مثال، از رایج ترین و پرکاربردترین کولر گازی ها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 

کولر گازی بدون کانال

همان طور که از نام این کولرها مشخص است، بدون کانال بوده و تنها از یک بخش تشکیل شده اند. این کولرها بر روی دیوار نصب شده و قادرند تنها هوای محیط و اتاقی که در آن قرار گرفته اند را سرد یا گرم کنند. قیمت کولر گازی بدون کانال در حالت کلی گران تر از نوع با کانال آنها می باشد.

 

کولر گازی با کانال

از دیگر گزینه های پرکاربردی که می توان برای کولر گازی ها اشاره نمود، کولرهای با کانال می باشند. این کولرها از دو بخش تشکیل شده و یونیت بیرونی در پشت پنجره قرار گرفته و هوای سرد را از طریق کانال به یونیت داخلی منتقل نموده و از این طریق به اتاق های مختلف هوای گرم یا سرد انتقال پیدا می کند. نرخ کولر گازی بدون کانال یا داکت اسپلیت با توجه به برند و ظرفیت و همچنین اینورتر یا معمولی بودن سیستم سرمایشی و گرمایشی آنها متغیر می باشد.

کولر گازی ال جی 2020

از دیگر مدل هایی که قابلیت ها و ویژگی های آنها بر قیمت کولر گازی تاثیر می گذارند می توان به پشت پنجره ای بودن یا مدل های ایستاده، سقفی، یخچالی و فندکی اشاره نمود. همچنین لازم به ذکر است که اینورتر بودن این تجهیزات نیز بر نرخ کولر گازی تاثیر زیادی داشته و محصولاتی که دارای این قابلیت می باشند گران تر به فروش میرسند.

برند کولر گازی

برندهای تولید کننده کولر گازی تنوع زیادی دارند و هر یک ویژگی های منحصر به فردی را در طراحی محصولات خود ارائه می دهند. از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت کولر گازی می توان به برند تولید کننده آنها اشاره نمود. توجه داشته باشید که کولر گازی به دلیل وارداتی بودن آنها به شدت تحت تاثیر نوسانات ارز بوده و به همین دلیل نرخ ها متغییر می باشند.

کولر گازی ال جی 2020

استعلام قیمت انواع کولر گازی

بانه کولر از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده انواع اسپلیت و کولر گازی از بهترین برندها می باشد. کارشناسان این مجموعه علاوه بر ارائه قیمت روز کولر گازی، مشاوره رایگان قبل از خرید ارائه می دهند.

 

از رایج ترین و پرکاربردترین کولر گازی ها میتوان به کولر گازی با کانال و بدون کانال اشاره کرد

از مهم ترین فاکتورها در تعیین قیمت کولر گازی می توان به برند تولید کننده آنها اشاره نمود.

توجه داشته باشید که کولر گازی به دلیل وارداتی بودن آنها به شدت تحت تاثیر نوسانات ارز بوده و به همین دلیل نرخ ها متغییر می باشند.

قیمت کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *